Будівництво

Чи варто робити ремонт у квартирі перед продажем

При продажі квартири багато власників житла не знають, робити в ній ремонт чи ні. Кожному хочеться отримати більше вигод від продажу. Трапляється, що такий захід може не дати бажаного результату. Покупець при виборі квартири враховує свої можливості, тому має свої критерії вибору. Якщо він знайде житло, що відповідає своїм уявленням, то придбає його.

Чи робити ремонт у квартирі

 • Легше продати красиве відремонтоване житло, ніж «убите». Господар повинен підготувати квартиру до показу, щоб не було сміття та бруду не лише у квартирі, а й у під’їзді та ліфті. Якщо впорядкувати під’їзд, то квартира підвищиться в ціні.
 • Під час огляду квартири покупець оцінює не лише загальну обстановку, а й відчуття під час перебування в ній. Потрібно позбутися зайвих речей та меблів, щоб не було захаращення. Показувати покупцеві квартиру можна після генерального прибирання.
 • Якщо вирішили робити ремонт, то потрібно порахувати, чи повернуться витрачені гроші на точкові світильники з натяжними стелями або краще обійтися шпаклівкою. Особливо це питання цікавить власників старого житла. Коли людина шукає підтриману нерухомість, вона все одно її збирається ремонтувати. Якщо навіть квартира матиме дороге оздоблення, покупця це не зворушить.
 • Отже, не потрібно займатися капітальним ремонтом у вторинному житлі. Можна обійтись косметичним ремонтом.
 • Навіть якщо квартира має привабливе оздоблення, покупець розглядатиме ще й інші сторони. Він подивиться, де розташована квартира, наявність інфраструктурних об’єктів, транспортних розв’язок, поверх, і за кілька кілометрів знаходиться житло від роботи.
Рекомендуем посмотреть:  Як правильно підібрати дриль?

Крім цього, покупець оцінить екологічний фактор (чи немає поблизу сміттєзвалищ, заводів). Чи не мешкають по сусідству асоціальні елементи. Якщо все це є, то покупець не помітить дорогого ремонту у квартирі.

Плюси проведення ремонту

 • Підвищиться у вартості квартира;
 • Покупець не побачить недоліків квартири;
 • Не буде можливості у покупця знизити ціну.

На сайті домріа пропонують квартири з ремонтом та без нього. Тут знаходять пропозиції мешканці України.

Мінус ремонту:

 • Може з’явитися багато витрат, які не покриються продажем квартири;
 • Якщо ремонт буде виконано не повністю, то покупець знайде до чого причепитися, щоб знизити ціну;
 • Є у квартирі ремонт чи ні, покупець все одно торгуватиметься.

Перед тим, як робити ремонт, потрібно визначити деякі фактори. Якщо квартира не конкурентоспроможна, то краще продавати її такою, якою вона є. Можна просто обклеїти квартиру новими шпалерами.

Прийнятна ціна на квартиру формується, виходячи з ринкових розцінок. По ринковій ситуації можна робити висновок, чи потрібен ремонт чи ні.

Якщо власник хоче швидко продати квартиру, йому варто її відремонтувати. Естетична привабливість впливає підвищення вартості. Але тут також треба враховувати й інші сторони.

Що ремонтувати у квартирі

Кожна людина по-своєму розуміє слово ремонт. Якщо одні люди думають, що достатньо обвісити вікна шторами, інші готові зробити перепланування і замінити меблі.

Для швидкого перетворення квартири достатньо її оформити косметичним ремонтом. З ним покращиться зовнішня обстановка у квартирі. Кімнати виглядатимуть привабливішими. Щоб оновити кімнату новими шпалерами, не обов’язково запрошувати робітників. З цією роботою можна впоратися самотужки. За наявності технічних недоліків та індивідуальних мінусів не потрібно нічого змінювати.

Рекомендуем посмотреть:  Як вибрати рулонні штори?
Хеш теги
Показати статті

Leave a Reply

Close