Будівництво

Як правильно підібрати дриль?

Дриль давно використовується для виробництва отворів у бетоні, металі, цеглі дереві для подальшого закручування різних гвинтів при ремонті та для меблів.

На будівельному ринку представлено безліч різноманітних моделей, які відрізняються дуже істотно за своїми характеристиками і в цій невеликій статті ми хочемо описати на що рекомендуємо акцентувати увагу при виборі дриля. Дуже добре зарекомендували себе дрилі Прокрафт за своїм співвідношенням ціна-якість, рекомендуємо звернути увагу.

Які бувають дрилі? Важливі фактори для вибору дриля

– Дрилі за класами поділяють на: Професійні дрилі. Побутові дрилі

Професійні дрилі виробляють із високоякісних матеріалів із застосуванням останніх інновацій та нововведень. Такі дрилі коштують дорожче, але суттєво унеможливлюють різні негативні ситуації, які можуть виникнути з інструментом.

Побутові дрилі не розраховані на великі навантаження та постійне використання, вартість у них доступніша, якість матеріалів може бути трохи нижчою ніж у професійних. Побутові дрилі чудово виконують поставлені початкові цілі. Робота таких дрилів з’являється періодично.

— Дрилі можуть бути з однією швидкістю чи двома швидкостями.

Дрилі з однією швидкістю дуже практичні у своєму використанні та використовуються для домашніх робіт, наприклад, при невеликому ремонті. Використовують такий дриль як: шуруповерт.

Дрилі з двома швидкостями більш функціональні, але й ціна на них вища. Дриля з двома швидкостями можна використовувати при комплексному ремонті із серйозними навантаженнями.

Рекомендуем посмотреть:  Чи варто робити ремонт у квартирі перед продажем

— Найпоширеніші на ринку дрилі можна вважати: дриль-шуруповерт, ненаголошені дрилі, кутовий дриль, дриль-міксер.

Дрель-шуруповерт дуже зручна у використанні і компактна, функціональна. Спектр робіт: закручування шурупів, свердління. Завдяки акумуляторним батареям та можливість їх змінювати, робота може бути безперервною. Має функцію реверсу. для зручності в роботі в деяких моделях є підсвічування під час свердління.

Ударні дрилі мають завжди два режими роботи: свердління з ударом і свердління. Дозволяє зробити отвори в газоблоці, червоній цеглі, піноблоку. Для невеликих домашніх робіт незамінний пристрій.

Бездарні дрилі не мають функції удару, що логічно випливає з назви. виробляють свердління в дереві, металі, пластику.

Кутовий дриль вважається вузькоспеціалізованим інструментом, використовується для робіт у важкодоступних місцях. Використовується для складних монтажів.

Дрель-міксер важкий, ненаголошений дриль. Використовується для перемішування будівельних сумішей. Також дрилем-міксером можна свердлити зі свердлами великих діаметрів і працювати коронками по металу або дереву.

Хеш теги
Показати статті

Leave a Reply

Close