Економіка

Агентство відновлення: Ми захищаємо окремі об’єкти Укренерго – це 22 підстанції

Агентство відновлення: Ми захищаємо окремі об'єкти Укренерго - це 22 підстанції

Агентство відновлення: Ми захищаємо окремі об'єкти Укренерго – це 22 підстанції

Ексклюзив

11.04.2024 19:00

Укрінформ

Агентство відновлення забезпечує будівництво захисних споруд для електричних підстанцій Укренерго. Будівництвом захисних споруд на об’єктах Центренерго, зокрема на Трипільській ТЕС, в Агентстві не займаються.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила заступниця голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Валерія Іванова.

«Ми захищаємо окремі об'єкти Укренерго – це 22 підстанції. Ми не будували захист на обʼєктах Центренерго. Агентство не є балансоутримувачем об’єктів Центренерго. Раніше Центренерго повідомляло, що вони влаштовували фізичний захист – габіонами та біг-бегами, але навряд чи це здатне захистити від прямого влучання ракетами», – сказала Іванова.

Вона зазначила, що об’єкти, захист яких забезпечується в межах повноважень Агентства відновлення і на які були здійснені атаки Росії, витримали влучання.

«Триває робота над захистом 22 підстанцій Укренерго від ракетних атак. Під час останніх масивних ракетних обстрілів в деякі з них були влучання. Через чутливість інформації ми не можемо розголошувати, в які саме, але ми вже наголошували, що захист на цих об’єктах спрацював», – додала Іванова.

За інформацією Агентства, у межах першого рівня захисту від уламків в Україні вже забезпечено захист 103 об'єктів у 21 області, у тому числі об'єктів генерації та розподільних мереж. Другим рівнем захисту від бойових безпілотних літальних апаратів було забезпечено 22 підстанції у 14 областях.

Рекомендуем посмотреть:  Ремонтні бригади відновили надійність енергоживлення ЗАЕС - Укренерго

Як повідомлялося, через ворожу атаку в ніч на 11 квітня знищена Трипільська теплоелектростанція, ПАТ "Центренерго" втратило всю генерацію.

Фото: Вікіпедія

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close