Економіка

Добрива на осінню сівбу від USAID АГРО отримають 9,5 тисячі фермерів

Добрива на осінню сівбу від USAID АГРО отримають 9,5 тисячі фермерів

Добрива на осінню сівбу від USAID АГРО отримають 9,5 тисячі фермерів

23.06.2024 16:44

Укрінформ

Аграрії з 16 областей отримають мінеральні добрива для осінньої сівби через програму USAID АГРО; загалом буде передано 9,5 тис. т нітроамофоски.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

"Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна надасть мінеральні добрива на осінню посівну-2024 для 9 500 українських агровиробників", – ідеться в повідомленні.

Отримати допомогу можуть агровиробники, які вирощують зернові чи олійні культури і мають в обробітку від 5 до 500 га у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях.

Це мають бути зареєстровані юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства.

Зазначається, що перевагу нададуть господарствам, якими керують жінки (відповідно до даних з ДАР), а також тим агровиробникам, які раніше не отримували добрив від USAID АГРО.

Прийом заявок триватиме по 4 липня або до вичерпання обсягів допомоги. Кожен погоджений учасник отримає 1 т нітроамофоски.

Реєстрація на отримання допомоги відбудеться через Державний аграрний реєстр (ДАР).

Загалом через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть 9,5 тис. т добрив.

"Програма видачі добрив є частиною ширшої діяльності Програми USAID АГРО у межах Ініціативи AGRI-Україна. На початку червня 2024 року, Програма USAID АГРО оголосила про програму підтримки мінеральним добривом карбамід для понад 3 300 мікро- та малих агровиробників з прифронтових та деокупованих регіонів", – нагадали в Мінагрополітики.

Рекомендуем посмотреть:  Війна в секторі Гази загрожує світовій економіці - глава МВФ

Як повідомлялось, упродовж 2023 – початку 2024 років Програма USAID АГРО надала через Ініціативу AGRI-Україна добрива понад 14 тис. українських агровиробників. Ця допомога забезпечила ресурс для польових робіт на площі понад 460 тис. га.

Фото: Depositphotos

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close