Економіка

Україна зараз імпортує електроенергію з п’яти країн – Шмигаль

Україна зараз імпортує електроенергію з п'яти країн - Шмигаль

Україна зараз імпортує електроенергію з п'яти країн – Шмигаль

29.03.2024 18:59

Укрінформ

Україна витримала чергову масовану атаку Російської Федерації, енергосистема цілісна, але ситуація дуже непроста.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає Укрінформ.

«Сьогодні вночі російські терористи здійснили чергову масовану ракетно-дронову атаку проти нашої країни. Головна ціль атаки — знову наша енергетика», – зазначив він.

Очільник уряду підкреслив, що Україна витримала чергову атаку Росії, енергосистема цілісна, але ситуація є дуже непростою, адже є проблеми з електропостачанням у низці регіонів.

Від запевнив, що проблема з електропостачанням вирішується, Україна імпортує електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови, аби система працювала стабільно.

«Сьогоднішній удар знову доволі сильно пошкодив обладнання. Знову атака була спрямована як проти об’єктів генерації електроенергії, так і проти системи її розподілу. Дуже важливо для всіх нас зараз зменшити споживання електроенергії. Це стосується особливо вечірніх годин», — наголосив Шмигаль.

За його словами, усі служби наразі працюють для подолання наслідків атаки, а частину об’єктів, які були пошкоджені під час атаки минулого тижня вже вдалося відновити.

Як повідомлялося, у ніч на 29 березня росіяни знову завдали масованого удару по об'єктах енергетики. Зокрема, через атаку постраждали три ТЕС Групи ДТЕК.

Попередній масований удар відбувся 22 березня, постраждали теплоелектростанції, ДніпроГЕС та високовольтні підстанції.

Рекомендуем посмотреть:  Єврокомісія підтримала план України - цього тижня ЄС виділить €1,5 мільярда за Ukraine Facility

Фото: КМУ

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close