Економіка

Україні потрібен ефективний фінансовий щит – Зеленський у Світовому Банку

Україні потрібен ефективний фінансовий щит - Зеленський у Світовому Банку

Україні потрібен ефективний фінансовий щит – Зеленський у Світовому Банку

17.04.2024 23:18

Укрінформ

Україні у боротьбі з російською агресією потрібен ефективний фінансовий щит.

Про це зазначив Президент України Володимир Зеленський під час участі в круглому столі міністерського рівня на підтримку України у Світовому банку, передає Укрінформ з посиланням на сайт Президента.

«Захищаючи життя, важливо бачити перспективу. Не просто те, як стоятимеш завтра, а як ти вистоїш у війні. Для цього потрібна достатня фінансова підтримка. Путін має гроші як зброю. І нам потрібен дієвий фінансовий щит», – сказав Президент.

Зеленський зазначив, що заморожені російські активи повинні працювати проти російського терору. Для цього треба нарешті знайти формат рішення та спрямувати російські активи для захисту життя в Україні. Кремль як єдиний винуватець цієї війни повинен сплатити реально болісну ціну за неї.

За словами Президента, вже зараз Україна має планувати 25-й рік. «Росія знищила значну частину нашої енергетики, нашої економіки. Потрібна відбудова. Потрібна нова економічна спроможність. Ми вже продемонстрували, що здатні робити навіть складні реформи й трансформації в час війни. І для цього потребуємо подальшої вашої підтримки: як прямої для відбудови та відновлення нашої енергетичної системи, так і інструментами для бізнесу на кшталт експортного фінансування постачання вашого обладнання та технологій, також страхування інвестицій вашого бізнесу з боку ваших кредитно-експортних агентств», – зазначив Зеленський.

Рекомендуем посмотреть:  Запозичення до бюджету з початку року становили ₴564 мільярди - Мінфін

Як повідомляв Укрінфом, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав міжнародних партнерів активізувати та довести до завершення зусилля щодо конфіскації заморожених російських активів для відновлення України.

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close