Економіка

Укренерго нагадує про збільшення обсягів відключень світла

Укренерго нагадує про збільшення обсягів відключень світла

Укренерго нагадує про збільшення обсягів відключень світла

25.06.2024 10:58

Укрінформ

У вівторок, 25 червня, із 12:00 до 23:00 обленерго застосовуватимуть збільшені обмеження споживання.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.

"Сьогодні, 25 червня, заходи обмеження споживання діють протягом всієї доби. З 12:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим. Також збільшений обсяг обмежень застосовувався 25 червня з 02:00 до 05:00. Причина – зниження можливостей електростанцій виробляти електроенергію через наслідки восьми ворожих атак", – йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що у понеділок через недостатню ефективність застосованих обленерго заходів обмеження споживання, протягом дня застосовувались додаткові обмеження із 13:00. Зокрема, на Дніпропетровщині до 15:48 діяли аварійні відключення, у Києві та 11 областях – збільшені обсяги обмежень.

Імпорт електрики 25 червня запланований протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 26 524 МВт-год. Експорту не відбувається.

Як повідомлялося, Укренерго кожного дня встановлює та доводить до оператора системи розподілу обмеження на день. У першу чергу електроенергія виділяється на критичну інфраструктуру (лікарні, котельні, водопостачання, військові об’єкти і т.п.).

Решту електроенергії енергетики рівномірно розподіляють між населенням, соціально-побутовою сферою, бізнесом і промисловістю.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Зеленський доручив Шмигалю обговорити з прем'єром Польщі ситуацію на кордоні
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close