Економіка

Війна в секторі Гази загрожує світовій економіці – глава МВФ

Війна в секторі Гази загрожує світовій економіці - глава МВФ

Війна в секторі Гази загрожує світовій економіці – глава МВФ

11.02.2024 16:18

Укрінформ

Світова економіка продовжує розвиватись і виявляти стійкість перед різними війнами і геополітичними кризами, проте конфлікт на Близькому Сході матиме ширші наслідки.

Як повідомляє DW, про це заявила головний виконавчий директор Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва на Всесвітньому урядовому саміті в Дубаї, передає Укрінформ.

"Ця надзвичайна невизначеність посилює проблеми для економік, які все ще відновлюються після попередніх потрясінь. Подальше розширення конфлікту посилить економічний збиток", – сказала Георгієва.

МВФ знизив свій прогноз зростання економіки Близького Сходу і Північної Африки з 3,4% до 2,9%, а перспективи регіону назвав вкрай невизначеними через велику кількість ризиків. До них МВФ відніс загрозу поширення війни в секторі Гази на сусідні з Ізраїлем країни, а також подальші перебої в торгівлі через атаки на судна в Червоному морі.

Як повідомляв Укрінформ, найгіршим сценарієм розвитку ситуації на Близькому Сході після атаки на Ізраїль палестинського ісламістського угруповання ХАМАС буде поширення цього конфлікту на інші країни регіону. Про це заявив спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  У Мюнхені підписали меморандум про виробництво боєприпасів Rheinmetall в Україні
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close