Економіка

ЄІБ може виділити €100 мільйонів на підтримку української гідроенергетики – Шмигаль

ЄІБ може виділити €100 мільйонів на підтримку української гідроенергетики - Шмигаль

ЄІБ може виділити €100 мільйонів на підтримку української гідроенергетики – Шмигаль

Фото, відео

19.03.2024 19:35

Укрінформ

Європейський інвестиційний банк розглядає можливість виділення приблизно 100 млн євро на підтримку гідроенергетики України.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Сьогодні під час зустрічі з президенткою Європейською інвестиційного банку Надією Кальвіно було підписано меморандум між банком та «Укргідроенерго», – зазначив Шмигаль.

За його словами, гідроенергетика України через дії російських терористів втратила близько 2,5 тис. МВт потужностей. Завдяки зусиллям уряду та партнерів, понад 1,5 тис. МВт вже відновлено. За словами Шмигаля, відновлення триває і прискориться.

Відео: Телеграм-канал Премʼєр-міністра України

«Також ми обговорили з пані Кальвіно реалізацію інших інвестиційних проєктів, важливих для економіки України та українських громад. Вдячні ЄІБ за непохитну підтримку та суттєвий внесок в енергетичну безпеку України», – наголосив Прем’єр-міністр.

Як повідомляв Укрінформ, Шмигаль у ході візиту до Люксембурга провів переговори з міністром закордонних справ країни Ксав'є Бетелем. Результатом стало підписання угоди про технічне та фінансове співробітництво двох держав.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Україна і Словаччина підписали Меморандум про поглиблення співпраці в атомній галузі
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close