Гаджети

Більше, ніж колонки: що вміє акустика у 2021 році

Стандартні стовпчики давно замінили акустичні smart-системи. Функціональні пристрої відкривають можливості, які виходять за межі прослуховування музики. Робота розумних колонок базується на принципі виконання голосових команд, заданих користувачем. Для повноцінного використання доступних функцій потрібне з’єднання Wi-Fi.

Як працюють розумні колонки

На корпусі пристрою мінімум кнопок, тому основне керування здійснюється за допомогою голосових команд. Деякі моделі керуються лише голосом. Гаджети працюють на різних апаратних платформах.

Голосовим помічником може бути:

  • Google Assistant.
  • Amazone Alexa.
  • Siri.

Помічник працює так само, як у смартфонах. Щоправда, якщо ви хочете спокійно віддавати команди російською мовою, краще купити стовпчик від Google. Акустика інших брендів в основному заточена під англійську. Бюджетні китайські бренди можуть не розпізнавати навіть англійську мову. Які функції підтримують розумні колонки?

Головне завдання пристроїв – пошук та відтворення необхідної інформації в інтернеті. Тому розумний функціонал ставиться перше місце. Технічним характеристикам щодо звучання відводиться друга позиція. Так, звук чистий, але пікова гучність та об’ємність більш обмежені в порівнянні з пристроями без підтримки Smart-функцій.Больше, чем колонки: что умеет акустика в 2021 году

Розумні колонки можуть:

  • Відповідати на пошукові запити. Чи не супер-складні, але розповісти про погоду або швидко виконати підрахунки за допомогою онлайн-калькулятора у пристрою вийде.
  • Знаходити місця на картах. В основному можливості обмежуються озвучуванням адреси потрібного місця, але просунуті моделі можуть прокласти маршрут і дізнатися все необхідне про майбутню дорогу – як багато часу займе, чи передбачаються пробки і т.д. технікою, гаджетами та приладами, що входять до системи розумного будинку.
  • Наприклад, за допомогою колонки можна приглушити регульоване світло або змінити колір підсвічування. Для відтворення відео пристрою потрібно підключати до телевізора.
  • З’єднання виконується через Bluetooth або Wi-Fi. Розважати користувачів. Колонки вміють розповідати цікаві історії, грати в карти або ігри на кмітливість.
Рекомендуем посмотреть:  Огляд стильного та розумного годинника Apple Watch 5
Хеш теги
Показати статті

Leave a Reply

Close