LifestyleГаджети

Огляд стильного та розумного годинника Apple Watch 5

У даній невеликій статті ми хочемо познайомити Вас зі стильним, зручним, продуктивним годинником від компанії Apple – Apple Watch 5 44mm.
Ми зібрали найпопулярніші питання та підготували відповіді на них щодо Apple Watch 5.

Дисплей годинника Apple Watch 5

Дисплей у годинника – LTPO. У попередньому поколінні годинника Series 4 було встановлено схожий дисплей. Низькотемпературний полікремнієво-оксидний дисплей саме так можна розшифрувати LTPO дисплей. У режимі реального часу спеціальне “залізо” в дисплеї здатне регулювати частоту оновлення між мінімальною в 1 герц до максимальної 60 герц. Тим самим інформація на дисплеї може оновлюватись навіть рідше ніж один раз на секунду. Це важлива властивість економити заряд в акумуляторі пристрою.

Дозвіл у годинника максимально чіткий. З рамкою скла годинника дуже добре зливається глибокий, насичений чорний колір. Контрастна і потужна кольоропередача у годинника Apple Watch 5. При цьому, коли Ви опускаєте своє зап’ястя руки, то ваш дисплей не буде повністю гаситься, а лише частково: зникає секундна стрілка у годинника, змінюється циферблат і знижується яскравість. Також будуть сховані розширення та інформація, яка постійно оновлюється. При цьому екран годинника працюватиме і далі. Якщо Ви пропустили якесь повідомлення з вашого iphone, то ще до того як ви піднімете руку про це Вам повідомить іконка активної програми, яка буде активна. Навіть на неактивному пристрої будуть оновлюватися дані ваших тренувань, спалювання калорій, пройдений вами шлях та інші дистанції.

Рекомендуем посмотреть:  10 фільмів про серійних вбивць, заснованих на реальних подіях

Якщо у вас виникло питання: а чи можна відключити активний завжди дисплей, наша відповідь: так можна, для цього вам необхідно пройти в Налаштування годинника – в меню “Екран і яскравість” – “Завжди Увімкнути” і відключити дану настройку. Ваш годинник буде активний тільки при повороті руки.

Ідеальний корпус Apple Watch 5

Корпус розумного годинника став трохи більш округлим. У корпусі годинника використовується перероблений повністю алюміній. У MacBook і iPhone 11 використовується такий же метал. Корпус у годинника не викличе у Вас нарікань, він дійсно гарний! Розумний годинник дуже універсальний і зручний. При цьому у вас є можливість використовувати ремінці хоч із 2015 року – повна сумісність. Нам у редакції сподобалися особливо керамічний та сталевий варіант корпусу.

Продуктивність годинника Apple Watch 5

Apple Watch 5 працюють на операційній системі watchOS 6, все працює без пауз і плавно. Дуже швидко йдуть відповіді повідомлення. Будь-яка програма пристрою завантажуються дуже швидко. Якщо Ви – меломан, то ви оціните як добре та зручно працювати з додатком “Музика”.

Будь-який дзвінок приймається чітко та дуже швидко. Вбудованої пам’яті 32 Гб, є покращений чіп GPS.

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close