Lifestyle

Рекомендуємо нову пісню “Засинай” від гурту INTUI

Пісня “Засинай” від гурту INTUI це можливість під час війни здобути хоч трохи спокою та умиротворення. Багато українців, на жаль, втратили свій сон через постійні обстріли та сирени тривоги. У багатьох сім’ях чоловіки пішли захищати батьківщину на фронт, і дружини, матері не можуть спокійно спати ночами, оскільки безліч тривожних думок, занепокоєння за рідних не дають розслабитися навіть уночі. На сьогоднішній день безсоння супроводжує більшу частину наших громадян через війну.

Пісня “Засинай” була випущена 25.05.2023 групою INTUI як засіб набути здорового сну, отримати такий необхідний відпочинок та спокій, який нам усім необхідний.

Рекомендуємо нову пісню "Засинай" від гурту INTUI

Пісня “Засинай” дає надію навіть у дуже складні часи не опускати руки, покращує та стабілізує емоційний стан людини, здатна показати силу українського духу та посіяти надію в душі кожного –  на обов’язкову Перемогу та Мирний час, про який зараз мріє кожен громадянин нашої країни.

Енергетика пісні створена як сукупність: живих інструментів та електронних звуків створює неповторну атмосферу в пісні “Засинай”, у чому може переконатися кожна людина, послухавши її. Головна мета пісні – подарувати віру в майбутнє та спокій людям, які дуже сильно постраждали та переживають зараз складні часи через війну. Досягається це групою INTUI завдяки емоційним мелодіям, вокальним глибоким партіям з додаванням цікавих рішень в аранжуванні.

Новий сингл гурту INTUI можна порівняти з особливою музичною подорожжю, яка показує всі ті сильні негативні переживання, різні емоційні стани, які відчуває зараз вся Україна. У пісні показується, що ніч стала з одного боку: часом для приємних спогадів, часом коли можна і потрібно вірити в краще, при цьому саме вночі багато хто з нас відчуває тривожні думки.

Цей музичний твір це логічне продовження пісні “Недоступна” гурту INTUI. Історія яка розповідається в пісні “Засинай” це пошук натхнення та кохання письменника. Після того, як людина отримала успіх з виходом його книжки “Недоступна”, він відчув себе повністю спустошеним, була втрачена його муза. Ночі його перетворилися на тортури та пошук нових ідей для нової книги. Все змінюється докорінно коли він зустрічає втілення свого недосяжного кохання, саме вона і стає його музою. У кліпі показано завдяки ілюстраціям, створеним Штучним інтелектом, дуже сильне, пристрасне поєднання між ними, це як слайди з їх життя: кілька дуже важливих миттєвостей пристрасті, ніжності та гармонії. Музика та візуалізація у цій пісні зливаються в єдиній гармонії.

Гурт INTUI вкотре через свою багатогранну творчу музику дарує своїм слухачам як в Україні, так і на міжнародному рівні приємне відчуття спокою та музикальної насолоди. Музика це повністю універсальна мова, яка здатна об’єднати, згуртувати, надихнути нас усіх на боротьбу, стійкість, спокій та позитивний настрій у ці складні часи.

Сингл “Засинай” ви можете прослухати на будь-якій популярній музичній платформі. Гурт INTUI дарує вам можливість отримати спокій у своїй душі та серці, отримати такий необхідний зараз – позитивний заряд енергії.

Переходьте та підписуйтесь у соціальних мережах групи INTUI

https://www.youtube.com/@INTUI

https://www.instagram.com/theintui/

https://www.facebook.com/intuiband/

https://www.tiktok.com/@theintui

https://open.spotify.com/artist/3eVkJ3XqmaPJmvoqSzjTec

Відкриємо невелику таємницю, незабаром очікується і третій сингл трилогії гурту INTUI: “Недоступна”, “Засинай”. Приємного прослуховування.

Рекомендуем посмотреть:  Огляд стильного та розумного годинника Apple Watch 5
Хеш теги
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close