Медицина

Лазерне видалення рубців та шрамів на обличчі

У цій невеликій але важливої ​​статті ми розглянемо таку проблему, яка є у багатьох людей – це різного роду рубці та шрами на обличчі. Видалення шрамів на обличчі це серйозна справа і ми рекомендуємо його доручити тільки надійній компанії: Coolaser Clinic.

Що важливо знати про шрами на обличчі?

Шрами на обличчі можуть виникнути з різних причин серед яких можна відзначити: порушення нормальної роботи сальних залоз, сильне запалення покривів на шкірі, закупорка залоз – тобто порушення жирового обміну, кишкові та шлункові захворювання, травми різного роду: шрами після операції, травма від укусу та багато інших причин. Рубець на обличчі та шрам на обличчі по суті це те саме.

Важливі особливості, які дуже сильно впливають на рубцювання будь-якої рани:

– Розміру шраму

– по глибині шраму

– по товщині шраму

– За кольором шкіри (епідермісу)

– за різним способом загоєння (Це може бути як лікування препаратами – медикаментозне так і накладання хірургічного шва на рину)

4 етапи лазерного видалення шрамів на обличчі в клініці Coolaser Clinic:

Лазерне видалення рубців та шрамів на обличчі

— Перший етап — це обов’язкова професійна консультація перед початком процедури. Щоб фахівець оцінив наскільки ефективно видалення шрамів і рубців на шкірі обличчя людини.

– Другий важливий етап. Це точний план лікування, створений індивідуально для кожного пацієнта. На цьому етапі лікар складає графік майбутнього лікування і, можливо, призначає додаткову корекцію Фотолікування або Плазмоліфтинг.

Рекомендуем посмотреть:  Ліки за е-рецептами з 1 квітня. Що саме змінюється та як тепер здійснюватиметься продаж рецептурних препаратів?

— Третій етап починається з того, що лікар перфорує в епідермісі найтонші канали за допомогою вбудованого лазера в спеціальний комп’ютер.

— Четвертий етап — це дуже м’яке, точкове пошкодження старого епідермісу. У цьому етапі, організм людини після цього етапу запускає відновлення і регенерацію організму, оскільки відчуває мікротравму.

Кількість необхідних процедур безпосередньо залежатиме від самого шраму на обличчі, як правило це 2 або 4 процедури. Точну кількість процедур вам вкаже фахівець на описаному вище першому етапі.


Що не бажано робити на початок прецедури:

Даний список описує заняття, які не рекомендовано проводити за 2 тижні до початку процедури, їх краще виключити:

– Масажі

– Тяжкі фіз.навантаження

– Прийняття гарячих ванн і саун

– Довге перебування на відкритому сонці без захисного крему (якщо період року – літо)

Показати статті

Leave a Reply

Close