Новини Києва

Британія пом’якшила рекомендації для подорожей в Україну: що змінилося

Пом’якшено рекомендації для подорожей до чотирьох західних областей.

Британія пом’якшила рекомендації для подорожей в Україну: що змінилосяБританія пом’якшила рекомендації для подорожей в Україну/ ua.depositphotos.com

Міністерство закордонних справ Великої Британії оновило офіційні рекомендації для подорожей до України, дещо пом’якшивши їх. Про це йдеться на сайті британського уряду.

Раніше МЗС Британії взагалі не рекомендувало своїм громадянам відвідувати Україну за будь-яких обставин.

Водночас у оновленій інфоормації від 22 січня відомство пом’якшило цю заборону для чотирьох західних областей – Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької. Вони перейшли у категорію “радимо утриматися від усіх поїздок, окрім життєво необхідних”.

Відео дняБританія пом’якшила рекомендації для подорожей в Україну: що змінилосяЧотири західні області України перейшли з “червоної” зони у “жовту” / фото gov.uk

Водночас МЗС Британії рекомендує утриматися від будь-яких поїздок до решти регіонів України.

“Існує постійний ризик заподіяння шкоди громадянам Великої Британії внаслідок російських атак по всій території України, в тому числі від ракет і безпілотників, які вражають ненавмисні цілі, або від падаючих уламків. Хоча такі випадки частіше трапляються там, де МЗС рекомендує відмовитися від будь-яких поїздок, вони також можуть статися в західних регіонах, де МЗС рекомендує відмовитися від будь-яких поїздок, окрім життєво необхідних”, – зауважують у відомстві.

Україна та Британія – останні новини

Під час нещодавнього візиту прем’єра Британії Ріші Сунака у Київ Україна та Британія підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки. Угода, зокрема, передбачає, що в разі російської атаки у майбутньому, Британія надасть Україні необхідну допомогу швидко і невідкладно, у тому числі сучасну зброю для відбиття агресії на суходолі, у морі та у повітряному просторі.

Рекомендуем посмотреть:  У Липецьку дрони атакували один з найбільших металургійних комбінатів РФ: почалася сильна пожежа

Також Велика Британія надасть Україні військову допомогу у розмірі 2,5 мільярда фунтів стерлінгів у 2024/25 роках і щонайменше 200 мільйонів фунтів стерлінгів витратять на масштабну програму швидкої закупівлі та виробництва тисяч військових безпілотників для України.

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close