Новини Києва

Експерти назвали породи собак, які чудово уживаються з іншими тваринами в домі

Якщо вам замало лише одного песика, варто обирати саме такі породи.

Експерти назвали породи собак, які чудово уживаються з іншими тваринами в доміХаскі – одна з таких товариських порід / фото wikipedia.org

Якщо ви вирішили завести песика, варто врахувати одну річ: деякі породи собак менш охоче ділять свій дім з іншими домашніми тваринами, тоді як інші – із задоволенням живуть поруч із численними іншими пухнастими друзями. А є й такі, які почуваються однаково щасливими і у великій родині, і коли вони – єдиний пухнастик у домі.

Видання Scotsman, склало список із 10 порід, які найкраще підійдуть для тих родин, яким мало лише однієї собаки в домі:

 • Лабрадор-ретривер. Однією з багатьох причин популярності цієї породи є те, що він досить гнучкий, коли справа доходить до умов життя. Ці тварини однаково щасливі вдома з одним або кількома тваринами.
 • Бігль. Цю породу створили, щоб полювати разом із численними собаками. Це означає, що вони найщасливіші, коли ділять будинок принаймні з ще одним цуциком.
 • Бассет-хаунд. Він досить ледачий, тож його не турбуватиме, якщо в його домі є собаки, коти чи будь-які інші тварини. Ці собаки насправді можуть будувати дуже міцні зв’язки з іншими собаками – просто переконайтеся, що у кожної тварини є власна зона в домі.
 • Англійський спрингер-спаніель. Як і більшість спанієлів взагалі, ця порода має запас енергії, який потрібно витрачати. Наявність приятеля, який готовий бігати та гратися разом із ним, лише додає радості цьому песику. 
 • Коргі. Ці валлійські собаки люблять мати власну собачу родину, з якою можна жити.
 • Мопс. Досить товариський собака, який особливо добре ладнає з іншими мопсами в домі. Якщо у вас більше одного мопса, ви щасливий власник бурчання мопсів!
 • Пудель. Також є товариською твариною, яка любить компанію інших тварин. Поєднуйте їх з породами подібних розмірів.
 • Золотистий ретривер. Подібно до свого близького двоюрідного брата лабрадора, золотистий ретривер є надзвичайно товариським собакою, який швидко подружиться з іншими домашніми тваринами. Приведіть у свій дім молодшого собаку, і ваш Голді прийме його як свого. 
 • Папійон. Буває важко знайти маленьких собак, які б добре ладнали з іншими домашніми тваринами – багато мініатюрних порід можуть бути територіальними та агресивними. Винятком є ​​папійон, який, як відомо, особливо добре ладнає з котами, а також з іншими собаками.
 • Сибірський хаскі. Цей пес був виведений для роботи в зграях, тому із задоволенням ділиться своїм домом з іншими середніми або великими породами собак.
 • Рекомендуем посмотреть:  Дві ракети в одне місце з різницею в хвилини: експерт розкрив геноцидну тактику росіян

  Інші цікаві матеріали про собак

  Як писав УНІАН, хоча саме коти мають репутацію примхливих та вибагливих в питаннях їжі домашніх тварин, насправді про багатьох собак можна сказати те саме. Ось 10 собачих порід, які часто створюють проблеми господарю у питання харчування.

  Відео дня

  Також ми розповідали про 10 найрідкісніших порід котів, як є справжньою екзотикою. Представників цих порід деінде не побачиш.

  Джерело

  Показати статті

  Рекомендуємо:

  Leave a Reply

  Close