Новини Києва

Громадян Казахстану закликати залишити два регіони України

Іноземцям пропонують виїхати з України наземними маршрутами через Польщу чи Молдову.

Громадян Казахстану закликати залишити два регіони УкраїниКазахстан закликав громадян виїхати з Одеської та Харківської областей / фото ua.depositphotos.com

Дипломатичне представництво Казахстану закликало своїх громадян залишити територію Одеської та Харківської областей. Відповідну заяву розміщено на офіційному сайті посольства Республіки Казахстан в Україні.

“У зв’язку зі зростаючою напруженістю та нестабільною ситуацією з безпекою в Одеській та Харківській областях України, посольство Республіки Казахстан в Україні рекомендує громадянам Казахстану розглянути можливість залишити ці області”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для виїзду з України до Казахстану громадяни республіки можуть скористатися наземними маршрутами через Польщу чи Молдову, далі –комерційними авіасполученнями. У разі виїзду через Польщу громадянам Казахстану необхідно мати шенгенську візу, тоді як для в’їзду до Молдови віза не потрібна.

Відео дня

Водночас Посольство закликає всіх громадян не ігнорувати повітряну тривогу та негайно йти до укриттів у разі її оголошення.

Безпекова ситуація в Харкові та Одесі

Протягом останніх тижнів російські окупаційні війська неодноразово завдавали ударів по Одещині та Харківщині. Зокрема, 27 березня у Шевченківському районі Харкова внаслідок ворожого удару загинув чоловік, ще 19 осіб постраждали.  

Нагадаємо, що раніше представник Державної думи РФ Андрій Луговий запропонував перетворити Харків на місто, в якому буде неможливо жити. Зокрема, цей депутат від “Ліберально-демократичної партії Росії” в ефірі пропагандистського телеканалу “Россия 1” заявив, що зараз окупаційні війська “акуратно і делікатно” діють на території України. Він заявив, що Харків треба “знеструмити до такої міри, щоб він став нежиттєздатним”, щоб люди, які живуть у місті, тікали на захід. Те саме Луговий запропонував зробити з іншими містами України, зокрема з Києвом.

Рекомендуем посмотреть:  Наїзд на людей у Польщі: серед постраждалих є українці

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close