Новини Києва

Італійський вчений назвав секрет довголіття: можна прожити до 120 років

За словами Вальтера Лонго, він ніколи не відмовиться від пізньої вечері.

Італійський вчений назвав секрет довголіття: можна прожити до 120 роківДієтолог радить ніколи не відмовлятися від пізньої вечері / фото ua.depositphotos.com

Італієць Вальтер Лонго завжди переймався питаннями довголіття – особливо щодо дієти. Він уперше почав широко розбиратися у цій темі ще у 1989 році. Нині він працює директором лабораторії довголіття та раку в Інституті молекулярної онкології IFOM у Мілані (Італія), пише Make it.

Зазначається, що Лонго, який сподівається дожити до 120 років, знає, що важливо враховувати, “що люди можуть змінити, а що люди не можуть змінити”, включаючи його самого. І називає одну річ, яку не планує змінювати, навіть якщо це може збільшити його шанси прожити довше.

Після десятиліть досліджень Лонго дійшов висновку, що “дієта є, безумовно, найважливішим” фактором довголіття. У той час як він їсть продукти, які відповідають середземноморській дієті, яка, згідно з дослідженнями, може знизити ймовірність розвитку серцевих захворювань і діабету 2 типу, Лонго каже, що також важливо щодня приймати їжу в певний проміжок часу.

Відео дня

Останні секрети довголіття

Нещодавно було розкрито “секретний інгредієнт довголіття” з грецького острова, де люди доживають до 100 років. Виявляється, мед містить безліч антиоксидантів і допомагає організму регулювати рівень цукру в крові.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Знайди свій “сік”: 103-річна американка написала книгу про те, як дожити до 100
  • 110-річна жінка поділилася секретами довголіття та розповіла, яку страву їсть щодня
  • Дожити до 100: лікар назвала 5 продуктів, які треба їсти, якщо хочете стати довгожителем
Рекомендуем посмотреть:  У Львовi вiдреставрують фасади кам'яницi на вул. Вiрменськiй — Будівельний портал ПрофіДОМ

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close