Новини Києва

КНДР посилає інженерні війська на Донбас: Подоляк різко відреагував

Радник голови ОП наголосив, що відсутність реакції ООН на ситуацію, що склалася, веде до “справедливого фіналу”.

КНДР посилає інженерні війська на Донбас: Подоляк різко відреагувавПодоляк різко розкритикував ООН через плани КНДР щодо відправлення військ на Донбас / фото УНІАН

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на повідомлення про те, що Північна Корея відправить інженерні війська на окуповані території Донбасу.

Як заявив Подоляк у Telegram, КНДР “спокійно вийшла з-під світових санкцій” і активно займається військовою співпрацею з РФ. А тепер країна зібралася “прямо посилати спеціальні інженерні війська для участі безпосередньо у війні проти України на боці агресора”.

“І? А нічого. Тиша. Замість відповідної реакції, ООН запрошує на “миротворчий саміт”… міністра внутрішніх справ РФ Колокольцева, який перебуває під “жорсткими” персональними санкціями, щоб обговорити публічно “миротворчість” і ще раз сказати нейтральним країнам, що “нападати на інші суверенітети, убивати масово цивільних – чудово, правильно”. Саме це – демонстративне ігнорування прямої участі Північної Кореї у війні на боці Рф і запрошення авторів геноцидної війни на саміти – веде до справедливого фіналу (сарказм)”, – заявив Подоляк.

Відео дня

Він також зазначив, що “потрібно більше інвестувати в ООН і чекати на ефективність”, додавши, що це “повторний сарказм”.

КНДР відправляє війська в Україну

Як повідомляв УНІАН, Північна Корея відправить будівельні та інженерні війська на окуповані території Донецької області. Корейці будуть нібито виконувати “відновлювальні роботи”.

Рекомендуем посмотреть:  Мобілізація з 18 років в Україні: нардеп розставив крапки над "і"

Південнокорейський телеканал TV Chosun сповістив, що КНДР готується до відправлення великомасштабних інженерних сил на Донбас вже в липні.

Журналісти посилаються на південнокорейського урядовця. Сили армії КНДР нібито допоможуть окупантам відновити інфраструктуру в окупованому Донецьку.

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close