Новини Києва

ISW розкрили важливі факти (карта) з приводу падіння Іл-76

Падінням борту скористалися російські гравці інформпростору, зазначили американські аналітики.

Російський військово-транспортний літак Іл-76 у РФ впав у селі Яблоново Бєлгородської області.

Літак Іл-76 впав в Росії: в ISW розкрили важливі факти (карта)

Такою інформацією поділився американський Інститут вивчення війни (ISW), посилаючись на геолокаційні кадри, які опублікували різні російські джерела. “…видно, як Іл-76 розбився в Яблоново Бєлгородської області (близько 50 км на північний схід від Бєлгорода)”, – зазначили в Інституті.

За відомостями аналітиків, російські гравці інформпростору скористалися падінням борту, “щоб посіяти внутрішнє невдоволення в Україні і підірвати бажання Заходу продовжувати надавати військову підтримку” нашій державі.

Судячи з карти, від села Яблоново до Бєлгорода по прямій понад 70 км.

Літак Іл-76 впав в Росії: в ISW розкрили важливі факти (карта)Розкрито важливі подробиці падіння військового літака в Росії / скріншотПадіння літака Іл-76 в Росії – сьогодні це варто знати

24 січня з’явилася інформація, що в рф впав транспортник. Повідомлялося, що борт міг впасти біля хутора Кривого. У російському Міноборони майже відразу заявили, що на борту перебували українські військовополонені. Українська сторона ці відомості не підтвердила.

Пізніше президент Володимир Зеленський заявив, що росіяни “грають з життями українських полонених, з почуттями рідних і з емоціями нашого суспільства”. За його словами, Київ наполягатиме на проведенні міжнародного розслідування падіння літака.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Ллойд Остін повернувся до роботи в Пентагоні після хвороби, - Bloomberg
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close