Новини Києва

Львiв вiдзначає безпрецедентну кiлькiсть учасникiв на два надважливi архiтектурнi конкурси — Будівельний портал ПрофіДОМ

Львiв вiдзначає безпрецедентну кiлькiсть учасникiв на два надважливi архiтектурнi конкурси — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi завершився прийом заявок на два Всеукраїнськi вiдкритi архiтектурнi конкурси. Запропонувати найкращу пропозицiю проєкту Меморiального комплексу вiйськових поховань Героїв України зголосилися 53 учасники, а концепцiю простору iменi Євгена Коновальця – 17 учасникiв.

“До нас надiйшло 53 заявки на конкурс по меморiалу на вулицi Мечникова щодо вшанування пам’ятi героїв i 17 заявок на простiр iменi Коновальця. Це не означає, що ми отримаємо саме таку кiлькiсть проєктiв, бо часто буває що люди зголошуються, але пiзнiше не роблять цих проєктiв з певних причин. Але ми очiкуємо, що бiльшiсть це зробить. Насправдi, 53 заявки на конкурс по меморiалу – це безпрецедентна кiлькiсть, i це дуже великий iнтерес i дуже велика вiдповiдальнiсть усiх цих команд, щоби пiдiйти правильно до цього об’єкту. Ми постiйно їх пiдтримуємо, вiдповiдаємо на питання, досилаємо новi матерiали, якщо це потрiбно, i дивимося, щоб усi були в однакових умовах. Тому що цей конкурс має бути максимально прозорим i об’єктивним. Ми маємо дуже хороше журi i очiкуємо на хороший результат”, – розповiв керiвник управлiння архiтектури та урбанiстики Львiвської мiської ради Антон Коломєйцев.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, свої проєкти зареєстрованi учасники можуть подати до 1 квiтня. Опiсля журi буде вивчати та аналiзувати їх, аби обрати переможцiв. Мiсто дало можливiсть подати свої пропозицiї i мiжнародним учасникам у спiвпрацi з українськими архiтекторами. Наразi iнформацiя про всiх учасникiв, якi подалися на конкурси, є закритою.

Рекомендуем посмотреть:  Затримки військової допомоги відкладуть відновлення ініціативи ЗСУ на всьому фронті, - ISW

Прочитано 957 разів

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close