Новини Києва

Посол Польщі впевнений, що будуть впроваджені санкції проти агропродукції з РФ

Дипломат вважає, що було б скандалом, якби вимагали від України самообмеження або обмеження імпорту з України, дозволяючи при цьому вільний імпорт з Росії.

Посол Польщі впевнений, що будуть впроваджені санкції проти агропродукції з РФГузи заявив, що тема санкцій щодо сільськогосподарської продукції з Росії та Білорусі стала актуальною / фото pixabay

Посол Польщі в Україні Ярослав Гузи впевнений, що будуть впроваджені обмежувальні заходи проти сільськогосподарської продукції з Російської Федерації і Білорусі.

Посол прокоментував, чому тема санкцій щодо сільськогосподарської продукції з Росії та Білорусі стала актуальною лише зараз.

“Це дивна ситуація. Європейський Союз виключив російський і білоруський сільськогосподарські сектори з-під санкцій. В основному, вважаючи, що цей експорт спрямований на країни так званого Глобального Півдня, на світові ринки, і що блокування цього експорту санкціями буде на шкоду країнам, які є важливими з точки зору поглядів на те, що відбувається з російською агресією в Україні”, – відзначив Гузи в інтерв’ю для Deutsche Welle.

Відео дня

Він вважає таке рішення політичним.

“Щодо фактору Росії знову ж таки реакція запізніла. Зараз польський уряд дав чітко зрозуміти це, і, на мою думку, це рішення буде прийнято. У будь-якому випадку, мова йде про європейський ринок, тому що було б скандалом, якби ми вимагали від України самообмеження або обмеження імпорту з України, дозволяючи при цьому вільний імпорт з Росії”, – наголосив посол.

Рекомендуем посмотреть:  Архiтектурний конкурс з вiдновлення музею Романа Шухевича продовжили — Будівельний портал ПрофіДОМ

Росія заполнила Європу товарами – останні новини 

Віце-прем’єр з відновлення – міністр з розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що Україна має на меті витіснити російську аграрну продукцію з ринку Європейського Союзу. 

У свою чергу депутати польської партії “Право і справедливість” подадуть до Сейму проект резолюції, що передбачає, серед іншого, повне ембарго на сільськогосподарську та харчову продукцію з України та Росії. 

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close