Новини Києва

Росіяни намагаються закріпитися в Новоселівці Першій, – DeepState (мапа)

Аналітики повідомляють про важку ситуацію.

Росіяни намагаються закріпитися в Новоселівці Першій, - DeepState (мапа)Тривають бої на Донбасі / Колаж УНІАН / фото DeepState, Генштаб ЗСУ

У Донецькій області російські загарбницькі війська намагаються закріпитися у селищі Новоселівка Перша. Також вони хочуть взяти під повний контроль Євгенівку.

Як повідомляється у Telegram-каналі DeepState, сьогодні на цій ділянці черговий важкий день. За даними аналітиків, окупанти намагаються увійти у Новоселівку Першу зі сходу та півночі.

“Важка ситуація і на околицях Євгенівки, де противник проводив штурмові дії з метою витіснити Сили Оборони з села та навколишніх посадок. Ситуація біля останнього села уточнюється”, – йдеться у повідомленні.

Відео дняРосіяни намагаються закріпитися в Новоселівці Першій, - DeepState (мапа)фото DeepStateСитуація на фронті

Вдень Генеральний штаб українських Збройних сил повідомляв, що з початку доби на фронті сталося понад 80 бойових зіткнень з окупантами. Понад 35% з них – на Покровському напрямку.

Так, росіяни 20 разів намагалися потіснити українських захисників із займаних позицій в районах Воздвиженки, Новоолександрівки, Тимофіївки, Карлівки, Калинового, Євгенівки, Яснобродівки, Прогресу та Новоселівки Першої.

“Сили оборони стримують натиск та відбили 21 атаку противника, вісім боїв ще тривають. Зусилля ворог концентрує біля Новоолександрівки і Новоселівки Першої”, – йдеться у зведенні.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  "Я їв фастфуд та не займався спортом": 83-річний триатлоніст розповів, як змінив своє життя
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close