Новини Києва

Росіяни просунулися в одному з міст у Донецькій області, – DeepState (карта)

Окупанти намагаються наступати на Красногорівку з трьох боків, дізналися журналісти.

Росіяни просунулися в одному з міст у Донецькій області, - DeepState (карта)Супротивникам вдалося просунутися на Донбасі, з’ясували журналісти / колаж УНІАН зі скріншотів

Повномасштабна війна в Україні проти російських загарбників триває, і окупантам вдалося просунутися в одному з міст Покровського району Донецької області.

Супротивник “просунувся в Красногорівці”, повідомили аналітики DeepState у своєму каналі в Telegram у ніч на вівторок, 15 червня. Експерти також опублікували свіжу карту бойових дій. На карті видно, що загарбники намагаються наступати на Красногорівку з трьох боків.

Росіяни просунулися в одному з міст у Донецькій області, - DeepState (карта)Вороги просунулися на Донбасі, дізналися журналісти / скріншот з deepstatemap.live

У Сухопутних військах Збройних сил України повідомляли, що упродовж минулої доби росіяни на Курахівському напрямку намагалися здійснювати штурми, у тому числі в районі Красногорівки, але не мали успіху.

Відео дня

Важливі новини України про війну – зараз це варто прочитати

Супротивники намагаються рухатися вперед на низці напрямків, однак отримують гідну відсіч від українських воїнів та зазнають серйозних втрат у живій силі та техніці. Загальні втрати ворога на 24 червня 2024 року становили приблизно 535 тис. 660 осіб. Крім того, Росія втратила, зокрема, 15 тисяч 413 бойових броньованих машин.

24 червня українська сторона повідомила, що тривають важкі бої в селі Новоолександрівка (Донецька область). Зазначається, що вороги у населеному пункті “перли несамовито”. 

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Що відбувається з вашим тілом, коли ви їсте цибулю щодня
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close