Новини Києва

Шестизначна кількість щороку: Rheinmetall відкриє в Україні завод з виробництва снарядів

Завод випускатиме снаряди калібру 155 мм, а також метальні снаряди.

Шестизначна кількість щороку: Rheinmetall відкриє в Україні завод з виробництва снарядівВ Україні з’явиться завод з виробництва боєприпасів / фото facebook.com/ukroboronprom

Німецький оборонний концерн Rheinmetall відкриє завод з виробництва боєприпасів в Україні.

Як повідомляє Rheinmetall у соціальній мережі X, угоду про відкриття заводу було підписано під час Мюнхенської безпекової конференції у присутності міністра стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишина та українського посла в Німеччині Олексія Макеєва.

“Rheinmetall, найбільший європейський виробник боєприпасів, планує відкрити новий завод боєприпасів в Україні. Шестизначна кількість боєприпасів калібру 155 мм будуть вироблені за рік, включаючи метальні заряди”, – йдеться у повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що Rheinmetall належить 51% акцій заводу, а ще 49% – українській компанії-партнеру.

Шестизначна кількість щороку: Rheinmetall відкриє в Україні завод з виробництва снарядівПідписання документів / twitter.com/RheinmetallAG/Співпраця Rheinmetall та України

18 жовтня Rheinmetall та “Українська оборонна промисловість” утворили спільне підприємство ТОВ “Рейнметал – Українська оборонна промисловість”.

Повідомлялося, що воно буде проводити обслуговування та ремонт техніки, поставленої Україні партнерами. Крім того, там проходитиме локалізація виробництва провідних зразків техніки Rheinmetall.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Як правильно називати час в українській мові: лайфхак від Авраменка
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close