Новини Києва

Скільки ракет ATACMS потрібно для знищення ППО в Криму: відповідь експерта

Після знищення всіх С-400 та С-300 в Криму з’явиться можливість для ударів по Кримському мосту.

Скільки ракет ATACMS потрібно для знищення ППО в Криму: відповідь експертаПісля знищення ППО можна перейти до ударів по кримському мосту, зазначає експерт / фото Telegram-канал “Кримський вітер”

Для ефективного знищення російських систем протиповітряної оборони С-400 та С-300, розташованих у Криму, необхідно мінімум 30 ракет ATACMS. Таку думку висловив військовий експерт Олександр Коваленко в ефірі “Еспресо”.

На запитання, коли саме ЗСУ зможуть вдарити по Кримському мосту, Коваленко відповів, що тоді, коли будуть максимально сприятливі умови.

“Річ у тім, що таких об’єктів, які мають на озброєнні пускові установки С-400 – це Феодосія, Євпаторія, Севастополь, мис Тарханкут. Це все ті ж самі дивізіони 18-го ЗРП, два дивізіони 12-го ЗРП (до речі, також зрадники) і третій радіотехнічний полк”, – зазначив експерт.

Відео дня

Коваленко пояснив, що саме ці засоби становлять загрозу для повітряних атак на Кримський міст, тому як тільки вони будуть знищені і повітряний простір Криму не буде прикритий комплексами С-400, С-300 великого радіуса дії, це відкриє шлях до ураження Кримського мосту.

“Робимо висновки: для того, щоб добити усі локації, де знаходяться російські системи протиповітряної оборони С-400, потрібно ще мінімум 30 ракет , а потім вже ми можемо говорити про те, що така незаконна забудова, як Керченський міст, заслуговує нового законного знищення”, – підсумував Коваленко.

Рекомендуем посмотреть:  Чому коти втягують свої кігті, а собаки ні: відповідь біологів

США надали Україні ракети ATACMS

За даними видання The New York Times, минулого тижня США таємно відправили Україні партію далекобійних ракет ATACMS чисельністю понад 100 одиниць.

Посол США в Україні Бріджит Брінк підтвердила, що США у квітні надали Україні ракети ATACMS, однак не назвала кількість таких ракет, яку отримала Україна.

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close