Новини Києва

ТЦК мають право повторно направити повістку: адвокат пояснила, в яких випадках

Після другої повістки ТЦК робить запит до відділу поліції з проханням здійснити адміністративне затримання вказаної особи.

ТЦК мають право повторно направити повістку: адвокат пояснила, в яких випадкахТЦК мають право повторно направити повістку / скріншот

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) згідно з новими правилами мобілізації мають право повторно направити повістку. Про це в ефірі Еспресо повідомила адвокат Катерина Аніщенко.

За її словами, законом про мобілізацію передбачено, що в разі, якщо особа військовозобов’язаного віку не з’явилася у ТЦК в час, зазначений у повістці, або відмовилась від отримання такої повістки, або ця повістка надійшла до відділу ТЦК з відміткою працівника пошти, що особа відмовилась або відсутній адресат за вказаною адресою, то відповідно ТЦК має право повторно направити таку повістку.

“Вона буде належним чином оформлена і буде вважатися такою, що надіслана на адресу задекларованого місця реєстрації або проживання військовозобов’язаного”, – пояснила юрист.

Відео дня

Мобілізація в Україні – останні новини

Нардеп розкрив деталі запропонованого економічного бронювання. За словами співавтора документу, очільника комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитра Наталухи, спочатку під час дискусії щодо проекту закону розглядалася можливість прив’язати бронювання до якихось галузей, однак, який би критерій не було обрано, “завжди виникатимуть ситуації”.

Тож єдиний критерій – це те, що роботодавець сам визначає, незалежно від тієї сфери, в якій він працює – “якщо в нього є на це ресурс, значить він може це зробити”.

Рекомендуем посмотреть:  Лідери ЄС домовилися про наступного керівника Єврокомісії: ЗМІ дізналися, хто її очолить

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Бронювання за гроші: нардеп розповів, хто блокує законопроект
  • “Буде додатковим інструментом”: нардеп заявив про великий запит на економічне бронювання
  • Довелося стати одним зі “страшних людоловів”: військовий ТЦК розповів, як люди їх сприймають

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close