Новини Києва

Треба знайти число серед літер за 7 секунд: головоломка з підступом

Не варто відволікатися від виконання завдання, щоб слідкувати за часом.

Треба знайти число серед літер за 7 секунд: головоломка з підступомСлід дуже швидко розшукати число на головоломці / колаж з фото pixabay.com та УНІАН

Якщо ви хочете попрацювати над своєю уважністю – візуальна загадка з цифрами чи буквами може допомогти. 

Є таке завдання – треба серед великої кількості літер знайти число. Це дуже непросто, оскільки букви можуть буквально “скакати” перед очима. До цього варто бути готовим.

Ще розв’язання головоломки-загадки ускладнено встановленим часом лімітом – на пошуки цифри слід витратити лише 7 секунд.

Відео дня

Що варто робити для перемоги:

  • не відволікатися на слідкування за часом;
  • намагатися повністю охопити поглядом зображення і спробувати дуже швидко знайти цифру.

Коли налаштуєтеся на пошуки – вмикайте секундомір. 

Треба знайти число серед літер за 7 секунд: головоломка з підступомТреба вчасно знайти цифру на головоломці / колаж УНІАН

Якщо перша спроба була провальною – дайте очам перепочити, проведіть роботу над помилками і лише після цього зробіть другий підхід до головоломки.

Правильна відповідь на загадку з цифрами така – “заховано” число 8, і воно було недалеко від лівого верхнього кутка зображення. Підступ полягав у тому, що на головоломці є ще літера “з”, яка дуже схожа на трійку.

Треба знайти число серед літер за 7 секунд: головоломка з підступомТреба було дуже швидко розшукати вісімку / колаж УНІАНТака загадка з підступом вже розміщена у мережі – що треба зробити

На оптичній ілюзії відразу помітна велика кількість коней, які пасуться, а розшукати слід козу. Це завдання потрібно виконати за 9 секунд. Дуже важливо звертати увагу на деталі.

Рекомендуем посмотреть:  Потенційно вразлива для ударів територія РФ збільшилася на площу більш ніж трьох Україн

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close