Новини Києва

Україна продає браслети з останньої партії металу з «Азовсталі». Кошти спрямують на дрони

Фандрейзингова платформа United24 запустила проєкт «Азовсталь. Символ незламності» для збору коштів на підтримку України під час війни. Перша частина ініціативи — продаж браслетів, виготовлених з останньої довоєнної партії металу заводу «Азовсталь».

Про це повідомляє Офіс президента.

Через обмежений обсяг сталі виготовили 10 тисяч браслетів. Кожен виріб створений із 5 грамів сталі, виробленої на прокатному стані 3600 «Азовсталі». Саме з такого сплаву 1981 року виготовили шахту для запуску космічного корабля, а 2012-го — новий саркофаг для Чорнобильської АЕС.

Україна продає браслети з останньої партії металу з «Азовсталі». Кошти спрямують на дрони

Дизайн браслетів — паракорд із вигравіюваним гербом України — розробив ювелірний дім SOVA. Вартість одного виробу — 1500 грн. Придбати браслет можна на сайті United24 або в мережі ювелірних магазинів. Доставлятиме браслети власним коштом партнер проєкту — «Нова пошта».

Увесь прибуток від продажу спрямують на закупівлю дронів для ЗСУ.

Що таке United24?

Це фандрейзингова платформа для збору пожертв на підтримку України. Усі охочі з будь-якої країни можуть пожертвувати гроші та отримати звіт щодо зібраних коштів.

Гроші надходять на офіційні рахунки НБУ, прив’язані до міністерств. Пожертвувати можна на один із трьох напрямів: армію та розмінування, гуманітарну й медичну допомогу або відбудову України.

Нацбанк звітує про збір раз на день, а міністерства звітують про розподіл та використання грошей раз на тиждень. Станом на 6 жовтня через цю платформу пожертвували 196,3 мільйона доларів. З них уже витратили 168,4 мільйона.

Рекомендуем посмотреть:  Як вижити в місті в умовах бойових дій

Амбасадорами платформи вже стали футболіст Андрій Шевченко, тенісистка Еліна Світоліна, сценарист Лієв Шрайбер, співачка Барбра Стрейзанд та гурт Imagine Dragons.

Источник

Хеш теги
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close