Новини Києва

Україна продає браслети з останньої партії металу з «Азовсталі». Кошти спрямують на дрони

Фандрейзингова платформа United24 запустила проєкт «Азовсталь. Символ незламності» для збору коштів на підтримку України під час війни. Перша частина ініціативи — продаж браслетів, виготовлених з останньої довоєнної партії металу заводу «Азовсталь».

Про це повідомляє Офіс президента.

Через обмежений обсяг сталі виготовили 10 тисяч браслетів. Кожен виріб створений із 5 грамів сталі, виробленої на прокатному стані 3600 «Азовсталі». Саме з такого сплаву 1981 року виготовили шахту для запуску космічного корабля, а 2012-го — новий саркофаг для Чорнобильської АЕС.

Україна продає браслети з останньої партії металу з «Азовсталі». Кошти спрямують на дрони

Дизайн браслетів — паракорд із вигравіюваним гербом України — розробив ювелірний дім SOVA. Вартість одного виробу — 1500 грн. Придбати браслет можна на сайті United24 або в мережі ювелірних магазинів. Доставлятиме браслети власним коштом партнер проєкту — «Нова пошта».

Увесь прибуток від продажу спрямують на закупівлю дронів для ЗСУ.

Що таке United24?

Це фандрейзингова платформа для збору пожертв на підтримку України. Усі охочі з будь-якої країни можуть пожертвувати гроші та отримати звіт щодо зібраних коштів.

Гроші надходять на офіційні рахунки НБУ, прив’язані до міністерств. Пожертвувати можна на один із трьох напрямів: армію та розмінування, гуманітарну й медичну допомогу або відбудову України.

Нацбанк звітує про збір раз на день, а міністерства звітують про розподіл та використання грошей раз на тиждень. Станом на 6 жовтня через цю платформу пожертвували 196,3 мільйона доларів. З них уже витратили 168,4 мільйона.

Рекомендуем посмотреть:  "Я їв фастфуд та не займався спортом": 83-річний триатлоніст розповів, як змінив своє життя

Амбасадорами платформи вже стали футболіст Андрій Шевченко, тенісистка Еліна Світоліна, сценарист Лієв Шрайбер, співачка Барбра Стрейзанд та гурт Imagine Dragons.

Источник

Хеш теги
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close