Новини Києва

В одному з районів Києва виявили уламки ракети з КНДР: під час атаки загинули люди

Йдеться про російську атаку 2 січня, уточнив директор КНДІСЕ.

В одному з районів Києва виявили уламки ракети з КНДР: під час атаки загинули людиРосіяни використовували північнокорейську ракету під час атаки на Київ на початку року / скріншот

Російські окупаційні війська застосовують під час ударів по Україні північнокорейські ракети KN-23. Уже підтверждено кілька таких випадків – зокрема, їх використовували і під час удару по Києву 2 січня.

“Можемо підвередити кілька випадків використання РФ північнокорейських ракет. 14 лютого Росія вдарила по Україні щонайменше шістьма такими ракетами. Північнокорейські балістичні ракети KN-23 мають свою специфіку та особливості, зокрема летять швидше російських. Але загалом вони майже такі самі, як “Іскандер-М”. Частину такої північнокорейської ракети ми знайшли після атаки на Київ 2 січня на Мокрій вулиці (колишня Кудряшова) у Солом’янському районі, де постраждала дев’ятиповерхівка й загинули четверо людей”, – розповів в інтервʼю виданню “Вечірній Київ” директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін.

За його словами, такі ракети падають на українські міста з висоти у понад 20 кілометрів. Він зауважив, що все залежить від того, яка програма у них стоїть.

Відео дня

“Зараз вони змінюють курси, процес навігації, щоб заплутати наші засоби ППО. Ми перевіряємо метал, з якого зроблені, наприклад “Калібри”, щоб нашій ППО було легше боротися з такими ракетами. Там сплав, покритий спеціальним кальцієм, який заважає радіолокаційним станціям виявляти та супроводжувати ціль. Однак є й хороша новина. Окупанти все менше атакують “Калібрами”, бо наші захисники трохи почистили Чорне море від російських катерів”, – додав він. 

Рекомендуем посмотреть:  Росію виключили з Дунайської комісії і оштрафували

Атаки РФ по Україні: застосування північнокорейських ракет

Від початку 2024 року в Україні неодноразово зʼявлялися повідомлення про те, що Росія почала застосовувати під час атак ракети, які отримала з Північної Кореї. Уламки цієї зброї виявляли в різних регіонах країни. 

З 30 грудня до 7 лютого по Україні випустили мінімум 24 балістичні ракети, вироблені в КНДР. Цим озброєнням ворог завдав 12 ударів по семи регіонах країни – загинули щонайменше 14 мирних жителів, ще понад 70 українців дістали поранень.  

Британська дослідницька організація Conflict Armament Research зʼясувала, що у північнокорейських ракетах якими Росія обстрілює Україну, є сотні компонентів, вироблених у компаніях Європи та Сполучених Штатів Америки.

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close