Новини Києва

Яку кількість яєць можна їсти в тиждень: учені назвали число

Яйця є хорошим джерелом нежирного білка, підкреслила дієтолог.

Яку кількість яєць можна їсти в тиждень: учені назвали числоВчені розповіли, яка кількість спожитих яєць на тиждень може не нашкодити здоров’ю / фото pixabay.com

Люди, які цікавляться, як правильно жити у цьому світі, не рідко ставлять питання, яку кількість яєць можна їсти на тиждень, щоб не зашкодити своєму організму.

Вчені на щорічній науковій сесії Американського коледжу кардіології представили результати дослідження, згідно з яким вживання 12 яєць на тиждень не має серйозного впливу на рівень холестерину у порівняння з вживанням двох чи ще меншої кількості одиниць цього продукту, йдеться у матеріалі MedicalNewsToday. Видання зазначило, що для підтвердження результатів, отриманих ученими, ще потрібно провести додаткові дослідження.

Автор дослідження, дієтолог Келсі Коста зазначає, що яйця – це хороше джерело нежирного білка і багатьох важливих мікроелементів, у тому числі фосфору, селен, а також вітамінів А, В2, В5, В12.

Відео дня

“…результати досліджень щодо впливу яєць на маркери здоров’я, зокрема, рівень холестерину в сироватці крові, резистентність до інсуліну, окислювальний стрес, запалення…, на сьогодні є неоднозначними”, – підкреслює експерт.

За словами дієтолога, це може бути пов’язано з тим, що склад яєць може змінюватися залежно від способу їх виробництва. Коста підкреслює, що на потенційну користь чи шкоду яєць може вплинути спосіб їх приготування.

Цікаві новини – сьогодні це варто прочитати

Раніше журналісти дізналися, з чим їсти варене яйце чи смажене на сніданок. Дієтолог Санчі Тіварі попереджала, що через вживання цього продукту з хлібом у крові людини може підвищитися рівень цукру. Експерт порадила зранку їсти яйця з цілозерновим крекером чи просто з овочами, наприклад, з солодким перцем або огірком.

Рекомендуем посмотреть:  Радбез ООН підтримав план Байдена щодо сектора Гази: що це означає

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close