Новини Києва

Зеленський: Що менше в нас буде обмежень на дієву зброю, то активніше РФ прагнутиме миру

Говорячи про російський наступ на Харків, він зауважив, що Путін пожертвував десятками тисяч своїх громадян, але не досягнув нічого суттєвого.

Зеленський: Що менше в нас буде обмежень на дієву зброю, то активніше РФ прагнутиме мируЗеленський закликав скасувати обмеження на використання зброї по території Росії / фото president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський наголошує на тому, що що менше наша країна матиме обмежень на використання дієвої зброї, то активніше Росія прагнутиме миру. Про це, як зазначається у повідомленні на сайті президента, він сказав у своєму виступі в межах ІV саміту Європейської політичної спільноти.

“Ми зберегли єдність у Європі та діємо разом, а це означає, що Путін не досяг своєї головної мети – йому не вдалося розколоти Європу. Що рішучіше Європа зберігатиме цю єдність, то довготривалішого миру ми зможемо досягти”, – зазначив Зеленський.

Він додав, що президент Росії Володимир Путін не може підтримувати відносини зі справді сильними лідерами, і “це наша перевага, але вона залишається перевагою лише доти, доки ми єдині”.

Відео дня

Володимир Зеленський – останні новини

Як повідомляв УНІАН, у четвер, 18 липня, президент України Володимир Зеленський прибув до Британії для участі в саміті Європейської політичної спільноти. За словами глави держави, країни європейського простору вчетверте збираються на цей саміт, аби обговорити спільні теми та виклики.

Зеленський зауважив, що окрема програма – щодо відносин України з Великою Британією. Він зустрінеться з Його Величністю Королем Чарльзом ІІІ, прем’єр-міністром Кіром Стармером, урядовцями та керівниками оборонних компаній.

Рекомендуем посмотреть:  Кому на фронті найважче: офіцер розповів про неочевидні аспекти мобілізації та ротацій

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Кандидат у віцепрезиденти Венс може очолити США у 2028 році, – Bild
  • Блекаут у Росії: сотні тисяч жителів залишилися без світла, – ЗМІ
  • “Дуже темний період”: Європа стурбована через кандидатуру віцепрезидента від Трампа, – FT

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close