Новини Києва

Звуки війни

Звуки війни. Сподіваємось це ніхто, ніколи не почує

1: Довгий і протяжний свист означає міну

Від міни рятує будь-яке поглиблення! Тільки не треба бігти, озирнися і падай у найближчу ямку. Не бійся прямого влучення, свист прямий ти не почуєш, шукай заглиблення і падай. Не бійся реакції оточуючих, якщо помилився, не один розсудливий тебе не засудить. І так, у тебе 2-5 секунд.
2. Гаубичний снаряд звучить майже так само, але часу менше, немає ямки, падай де стоїш!
Потім якщо що обтрусиш.
3. Град
В хорошу погоду град чутно з далека, звучить як шарудіння, шшш…сам засікав, не важливо з якої відстані стріляє, у вас є 14 секунд, не панікуйте, це маса часу! В укриття! Град не пробиває щось на виліт, знову ж таки врятує будь-яка ямка!
4. Танк
Тут як пощастить. Постріл танка чути разом із влученням. Але! Перезаряджання від 4сек! Перший не потрапив, рвіть кігті та глибше. Танк в радіусі 7 метрів рве все, тому стало зрозуміло, що по вас працює танк, вибір не великий або лежати або рвати в укриття. Смерчка це п*здец але шанс все ще є! Звук як підлітає винищувач, він не встромляється кудись, ця сволота відкривається метрах в 10-20 над землею і закидає касетними зверху вниз … знаєте, чесно скажу, шансів замало … але! Дві речі, які можливо вам врятують життя, б’є її заряд метрів на п’ять максимум, і головне ЛЕЖАТИ!!! Бог спаси вас усіх! Важливо! Після обстрілу є снаряди, що не розірвалися. Не чіпати! Ні в якому разі, сапери розберуться!
Почуєш відгук – підійди глянь, чи все в порядку …
Пам’ятай! сьогодні врятуєш ТИ, а завтра ТЕБЕ.

Рекомендуем посмотреть:  Як вижити в місті в умовах бойових дій
Хеш теги
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close