Сьогодні у Києві

Аніматори на свято чи захід у Києві

Аніматори на свято в Києві – це спеціальні співробітники, які під час вечірки та свята наглядають за дітьми, розважають їх та дають можливість батькам відпочити та насолодитися вечіркою. Характерна особливість – вони виступають в образі казкового, персонажа мультяшного або героя коміксу. Аніматор – це професійний актор, який має ще один талант – педагогічний.

Коли потрібні аніматори на захід у Києві?

Аніматори будуть доречними на будь-якому заході, де передбачено чи можливо приходити з дітьми. Поки батьки спілкуються між собою, насолоджуються ввечері, дивляться дорослу шоу-програму, з дітьми працюватиме спеціально навчений персонал. Це не просто няньки, які простежать, щоб малюк не травмувався. З аніматорами весело! Вони проводять конкурси та ігри, захоплюють маленьких гостей вечірки у спільну гру, взаємодіють із ними.

Аніматори на свято у Києві: вашим гостям нудьгувати не доведеться!

Веселий клоун, який показуватиме фокуси і потраплятиме в безглузді ситуації. Санта Клаус, без якого в принципі неможливо уявити різдвяну чи новорічну вечірку. Улюблені герої мультиків дітей – Супермен, Лунтік, персонажі Всесвіту Марвелл, казкові феї – це все аніматори. Вони можуть перевтілюватися в будь-кого!

Дитячі свята із залученням акторів у костюмах прийшли до нас із Заходу (США та Європи), але вже стали дуже популярними і в Україні. Професійні актори створюють справжню театралізовану виставу, проводять конкурси та ігри. Вони знають сучасні мультики та ігри та можуть говорити з дітьми однією мовою. Вони одразу стають для малечі друзями, і самі веселяться, як діти.

Слово “аніматор” – латинського походження, його корінь – “аніме” – буквально означає “душа”. Завдання аніматора – створити душевну, дружню та радісну атмосферу. Він має бути щирим та доброзичливим. Діти дуже чуйно відчувають емоції, і одразу зрозуміють, якщо актор «відпрацьовує» роль без інтересу та задоволення, і чекає, коли його робочий день закінчиться. Хороший аніматор живе тим, що займається. Він одразу стає душею компанії, де б не з’явився!

Рекомендуем посмотреть:  Петиція про створення зоополіції в Україні набрала необхідну кількість підписів

Дитячі аніматори на захід у Києві: головне – знайти підхід до малюків

Аніматори – це унікальні фахівці, вони повинні мати одразу кілька талантів. Це професійні актори, які можуть перетворюватися на будь-яку роль і органічно представляти персонажів зі знайомими дітям характерами, кривляннями та звичками. А ще це чудові освітяни, які вміють знайти підхід до дітей. Вони повинні знати основи педагогіки та вікової психології, вміють відчувати їхній настрій та перемикати його, «гасити» на місці примхи та захоплювати у загальне заняття. Для дітей це більше, ніж шоу – у процесі спільних ігор вони взаємодіють з однолітками, навчаються працювати в команді, відчувають різні емоції, які викликає аніматор (співчуття, інтерес, радість).

Аніматори повинні контролювати відразу кілька моментів. Стежити за кожною дитиною, щоб вона залишалася в зоні видимості і не завдала собі травми. Залучав до гри тих, хто соромиться і намагається триматися осторонь. Розподіляти увагу між усіма дітлахами. З ними батьки можуть бути спокійними та розслабитися, відпочити хоча б кілька годин від виконання батьківських обов’язків.

Часто аніматорам доводиться використати новітні технології та сучасні гаджети, які створюють ілюзію дива. Але найголовніше: їхня робота – це практично завжди імпровізація, хоч і на основі заздалегідь ретельно підготовленого сценарію. Проте робота з дітьми передбачає живу взаємодію, тому професійний аніматор вміє швидко оцінювати ситуацію та знаходити вихід із будь-яких несподіваних ситуацій.

Вам потрібні аніматори на свято у Києві? Ми допоможемо

Рекламна агенція VLADPromo – це компанія з бездоганною репутацією. Тут вам допоможуть з організацією дитячого свята чи розваги для дітей на дорослій вечірці. Ми подеремо вам аніматорів, які захоплять малюків у захоплюючий і чарівний світ казки.

Рекомендуем посмотреть:  Меценати допоможуть озеленити пошкоджені парки Києва: подробиці

Персонажів, які будуть втілені акторами, безліч – ви можете вибирати, хто працюватиме з дітьми, супер-герой або мультяшний образ. Вартість роботи аніматора в костюмі (оренда входить до розцінок) – від 2400 гривень за дві години або 4200 гривень за 8 годин. Часто аніматори працюють у парі, так можна організувати і нагляд за великою кількістю дітей, і яскравішу постановку. У такому разі розцінки будуть трохи нижчими.

Щоб знайти аніматора для вашого свята, достатньо зв’язатися з менеджерами команди VLADPromo. Зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті, обговоріть усі деталі та у призначений час до вас приїдуть актори – з необхідним реквізитом, костюмами та зі сценічним гримом. Якщо сценарій передбачає вручення дітям цінних подарунків, цей момент варто обговорити окремо – хто займатиметься їх пошуком та закупівлею.

Серед переваг пошуку аніматорів для свята з рекламною агенцією VLADPromo варто відзначити:

– велика база акторів – вам знайдуть вам професійних аніматорів навіть у період пікового навантаження, наприклад, напередодні Новорічних свят чи Дня захисту дітей;

– підготовка індивідуального сценарію та розважальної програми;

– наявність сучасних костюмів та персонажів. Уподобання дітей змінюються дуже швидко, і якщо вчора всі любили Супермена, то сьогодні у пошані герої Всесвіту Марвелл. Актуальність персонажа аніматора відіграє дуже велику роль!

– великий досвід в організації дитячих та дорослих свят;

– Демократична вартість. Присутність аніматорів не з’їсть весь бюджет свята, тому немає жодної причини відмовлятися від можливості порадувати дітей та подарувати їм особливі емоції.

Аніматори на захід у Києві – це гарантія, що гості нудьгувати не будуть!

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close