Сьогодні у Києві

Київська митниця вилучила з посилки українську авторську порцеляну ХХ століття: фото

Працівники столичної митниці вилучили з посилки українську авторську порцеляну.

Про це розповіли на сторінці Київської митниці. 

Порцелянові вироби ХХ століття виявили у міжнародному відправленні з Полтави до Болгарії.

Як встановили експерти, чотири скульптурки — це “Балерини перед виступом”, “Бандуристка”, “Дівчина з бубликами»” та “Воротар”, які виготовили в радянський час на українських порцелянових виробництвах, яких вже не існує.Київська митниця вилучила з посилки українську авторську порцеляну ХХ століття: фотоСкульптурну композицію “Балерини перед виступом” (1976-1991 рр.,) виготовили на Київському експериментальному кераміко-художньому заводі, а “Бандуристку” (1956-1972 рр.), виготовили вже на Полонському заводі художньої кераміки. Київська митниця вилучила з посилки українську авторську порцеляну ХХ століття: фотоВсі вони авторства відомої скульпторки-фарфористки Оксани Жникруп, учасниці багатьох міжнародних виставок-ярмарків. Роботи цієї майстрині має культурну цінність.

“Дівчина з бубликами”  (1966-1972 рр.) авторства Маргарити Павлової та “Воротар” (1964-1970 рр.) авторства В’ячеслава Гаркавця виготовили на Полонському заводі художньої кераміки. Київська митниця вилучила з посилки українську авторську порцеляну ХХ століття: фотоЗокрема, “Воротар” яскраво демонструє період українського так званого “арт деко” або “неофункціоналізму строгих форм”, який проіснував в українському радянському декоративно-ужитковому мистецтві дуже короткий термін (кін. 50-60-ті рр. 20 ст.) — серед колекціонерів та поціновувачів української порцеляни вироби цього періоду користуються підвищеною зацікавленістю.Київська митниця вилучила з посилки українську авторську порцеляну ХХ століття: фотоДозвільних документів на відправку цінностей відправник не мав, тож працвники митниці склали протокол про порушення митних правил.

Порцелянові скульптурки вилучили до рішення суду.Київська митниця вилучила з посилки українську авторську порцеляну ХХ століття: фото“Наш Київ” також писав, скільки справ про порушення митних правил Київська митниця завела у січні 2024 року.

Рекомендуем посмотреть:  Київські митники вилучили з посилки фігурки аніме на суму майже 700 тисяч гривень: фото

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close