Сьогодні у Києві

На Подільському мосту облаштовують конструкції тунелів

На Подільському мостовому переході облаштовують конструкції тунелів метрополітену мілкого закладання на перегоні між станціями “Затока Десенка” та “Райдужна” на території Русанівських садів. 

Про це розповіли на Офіційному порталі Києва. На Подільському мосту облаштовують конструкції тунелівУже влаштували тимчасові насипи під будівництво тунелю під залізницею, триває встановлення залізобетонних паль тунелю. 

Нині тут будують ділянку дороги від вул. Петра Вершигори до розворотного кільця трамвая (у напрямку до вул. Оноре де Бальзака). На Подільському мосту облаштовують конструкції тунелівЗдійснюють такі роботи: виправлення профілю колій трамвая, мощення міжколійного простору залізобетонними плитами, влаштування конструкцій дорожнього одягу вздовж трамвайних колій і будівництво підпірних стін. На Подільському мосту облаштовують конструкції тунелівНаступним етапом стане винесення інженерних мереж залізниці, розбирання колій і залізничної платформи та влаштування паль тунелю в межах земляного насипу.На Подільському мосту облаштовують конструкції тунелівЗ’єднання Подільського мостового переходу з вулицею Оноре де Бальзака та запуск приватного транспорту цією ділянкою дороги дозволить зменшити навантаження на Північний міст і трафік транспорту з/на Троєщину.На Подільському мосту облаштовують конструкції тунелів“Наш Київ” також писав, в якому стані перебуває Гостинний двір на Подолі.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  У Києві в ботсаду Гришка почався сезон півоній: фото
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close