Сьогодні у Києві

Незвичні речі, які просили передати потягом Укрзалізниці: подробиці

В “Укрзалізниці” розповіли, які найнезвичніші речі намагалися передати українці поїздами компанії. Серед них — кошенята, весільні торти та навіть кров для аналізів. На початку повномасштабного вторгнення компанія перевезла мільйони українців та їхніх речей. Наразі контроль за дотриманням правил перевезень посилили.

Незвичні речі, які просили передати потягом Укрзалізниці: подробиці

Залізничники наголошують, що постійно зупиняють спроби перевозити у пасажирських поїздах заборонені предмети та речовини, особливо під час так званих “передачок” провідниками.

“Так, сьогодні показово зупинили кричущу ситуацію: спробу передати поїздами… біологічні матеріали для аналізів однієї з приватних лабораторій”, — йдеться у дописі. Зазначається, що це не перший випадок, коли приватні лабораторії намагаються зекономити на спеціалізованих перевезеннях. 

Також залізничники неодноразово виявляли спроби передати термінові документи, квіти, весільні плаття, цуценят, ліки та результати аналізів.

“Будемо чесними, хто тільки і з чим не звертався до наших провідників із терміновим проханням передати. Розуміємо, що часто-густо працівники йдуть назустріч”, — наголошують у компанії.

Українцям нагадали, що перевозити речі можна тільки офіційним способом — через партнерську програму Укрзалізниці та Укрпошти “Залізна пошта”. У складі пасажирських поїздів регулярно курсують 10 поштових вагонів, які законно везуть дозволені речі без присутності людей. З правилами перевезення можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, що через великий попит Укрзалізниця призначила додатковий поїзд № 191/192 за найпопулярнішим маршрутом Київ — Львів.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  На Оболонському острові знищили популяцію червонокнижних квітів: фото
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close