Сьогодні у Києві

У Києві з’являться нові автобуси: скільки та коли чекати

“Київпастранс” уклав договір на поставку нових автобусів в столицю за кредитом ЄІБ. Перша партія автобусів повинна надійти за 8 місяців після сплати авансу.

Про це пише “Управа КПТ” у Telegram.

Відповідне повідомлення про укладання договору між “Київпастрансом” та турецькою компанією Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. опублікували 5 квітня.

У Києві з'являться нові автобуси: скільки та коли чекатиПерша партія автобусів має надійти за 8 місяців після сплати авансу, а інші — не пізніше ніж за 22 місяці.

“Кількість автобусів не вказується, втім в ЗМІ повідомлялось що мова йде про 85 одиниць. Вартість договору складе € 18 591 017,25”, — йдеться у дописі.

Точної інформації про моделі транспорту не вказується. Проте, ймовірно, це будуть автобуси Anadolu Isuzu Citiport 12. У 2017 році Україна отримала демонстраційні зразки, які курсували у деяких містах.

У Києві з'являться нові автобуси: скільки та коли чекатиЗазначається, що тендер на закупівлю громадського транспорту оголосили ще у 2021 році, проте його призупинити після початку повномасштабної війни. У 2023 році процеси по тендеру відновили.

Раніше ми писали, що німецька компанія Deutsche Bahn передала Києву 22 вживані автобуси.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Київрада підтримала петицію про збереження історичної садиби Маліна: подробиці
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close