Сьогодні у Києві

У КНУ ім. Шевченка встановили рекорд з найшвидшого випуску книги: подробиці

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка встановили рекорд України та Східної Європи з найшвидшого випуску книги.

Про це повідомили представники КНУ у Facebook.

У КНУ ім. Шевченка встановили рекорд з найшвидшого випуску книги: подробиціУсього за 8 годин 39 хвилин студенти та викладачі університету написали, відредагували, зверстали, зробили дизайн та випустили друком книгу “День після війни”.

У КНУ ім. Шевченка встановили рекорд з найшвидшого випуску книги: подробиціДо книги увійшли понад 100 есе студентів-журналістів про події початку повномасштабного вторгнення. Її писали у присутності представників Національного реєстру рекордів України.

У КНУ ім. Шевченка встановили рекорд з найшвидшого випуску книги: подробиціПроцес видавництва та просування відбувся на волонтерських засадах.

У КНУ ім. Шевченка встановили рекорд з найшвидшого випуску книги: подробиціРаніше ми писали, що у Києві за добу випала рекордна кількість опадів.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Києво-Могилянську академію вдруге оштрафували за незаконну реконструкцію Братських келій: що відомо
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close