Сьогодні у Києві

У Солом’янському районі Києві встановлять безбар’єрні світлофори: адреса

У Києві на перехресті проспекту Повітряних Сил та вулиці Стадіонної облаштують безбар’єрні світлофори на нерегульованому пішохідному переході.

Про це повідомили у КМДА з посиланням на КП “Центр організації дорожнього руху”.

У Солом'янському районі Києві встановлять безбар'єрні світлофори: адресаТам мають встановити 6 транспортних світлофорів (4 на проспекті Повітряних Сил і 2 на вулиці Стадіонній) та 8 пішохідних й 4 детектори руху автотранспорту. Також з’являться 8 пристроїв звукового сповіщення та 8 тактильних кнопок виклику зеленого світла з подовженою дією. Для маломобільних груп населення на зазначених вулицях понизять бордюри.

У Солом'янському районі Києві встановлять безбар'єрні світлофори: адреса“Наразі проводяться підготовчі роботи для влаштування трубного переходу методом направленого горизонтального буріння для прокладення комунікацій. Цей метод дозволяє зберегти дорожнє покриття та не перекривати рух транспорту. Після встановлення та підключення світлофорів до електромережі будуть замінені дорожні знаки, згідно з новою схемою організації дорожнього руху”, — зазначили у дописі.

У Солом'янському районі Києві встановлять безбар'єрні світлофори: адресаБезбар’єрні світлофорні об’єкти дозволять безпечно переходити проїжджу частину маломобільним пішоходам та людям із порушеннями зору.

Раніше ми писали, що у квітні у Голосіївському районі на перехресті вулиць Академіка Заболотного та Квітуча запрацював новий світлофор.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  На столичні пляжі набирають команду лайфгардів: які умови та обов'язки
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close