Сьогодні у Києві

Бородянський районний суд допоможе відновити USAID

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) допоможе відновити приміщення Бородянського районного суду в Київській області.

Двоповерхову будівлю зруйнували в перші дні повномасштабної війни — на її місці побудують нову. USAID допоможе відновити Бородянський районний суд: подробиціПро це повідомляє Київська обласна державна адміністрація.

Термін реалізації проєкту — 1,5-2 роки. USAID допоможе відновити Бородянський районний суд: подробиціUSAID фінансуватиме та контролюватиме весь процес: від розробки проєктно-кошторисної документації до здачі об’єкту в експлуатацію.

Реконструкцію будівлі планують розпочати наприкінці літа 2024 року.USAID допоможе відновити Бородянський районний суд: подробиціНаразі Бородянський районний суд працює у тимчасовому приміщенні — це три невеликі кімнати без належних умов для працівників апарату суду.

Площа нової будівлі становитиме до 2 тис. кв. метрів і буде обладнана відповідно до сучасних будівельних норм і міжнародних стандартів. В установі будуть просторі зали судових засідань, відповідні офісні приміщення для працівників суду, спеціальні кімнати для потерпілих і свідків, адвокатів і преси, також забезпечать доступ для маломобільних відвідувачів.

Крім того, облаштують укриття.

Реконструкція будівлі — пілотний проєкт в межах Програми USAID “Справедливість для всіх”. USAID допоможе відновити Бородянський районний суд: подробиціЙого мета — допомогти відновленню роботи пошкоджених або зруйнованих приміщень судів на звільнених територіях України задля забезпечення належного доступу громадян до правосуддя.

Бородянська громада є однією з найбільш пошкоджених окупантами — повністю або частково зруйнували понад 2,2 тис. об’єктів.

російські війська зруйнували всю центральну частину міста — житлові будинки, навчальні заклади, а також адміністративні будівлі.

Рекомендуем посмотреть:  До Києва приїхали астронавт Скотт Келлі та режисер Даг Лайман

Збитки оцінюють в десятки мільйонів доларів США.

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close