Сьогодні у Києві

Завали Трипільської ТЕС розбиратимуть два місяці: подробиці

Обладнання Трипільської та Зміївської ТЕС зруйновано на 80%, розбирати завали будуть протягом декількох місяців.

Про це повідомив технічний директор “Центренерго” Євгеній Гаркавий в етері телеканалу “Київ 24”.

“Руйнування є досить критичними. Не дивлячись на те, що вони тривають практично місяць, ще очікуємо розбирання завалів протягом 1,5-2 місяців. Практично 80% споруд постраждали та підлягають відновленню”, — підкреслив посадовець.

Завали Трипільської ТЕС розбиратимуть два місяці: подробиціЗа його словами, російські війська здійснили прицільні удари, які знищили коштовне обладнання. Окрім високої вартості, нове оснащення виготовлятиметься протягом тривалого часу. Для відновлення електроенергії у Києві на інших містах України необхідна допомога партнерів. 

https://t.me/kyivtv/64373

“Є станції Європейського Союзу, які мають обладнання, що підійде нам на заміну. Ми вже тісно співпрацюємо із країнами Прибалтики та іншими країнами ЄС”, — наголосив директор. Мова йде про генератори, трансформатори та турбінне обладнання.

Після масованої ракетної атаки 11 квітня 2024 року війська рф повністю зруйнували Трипільську ТЕС в Київській області, а “Центренерго” втратило 100% генерації.

Раніше ми писали, що внаслідок збільшення споживання електроенергії під час похолодання у Києві та області ввели відключення світла за погодинними графіками. Дізнатись, як саме діятимуть обмеження за вашою адресою можна на сайті Yasno, на сайті ДТЕК.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Київ увійшов у топ-30 столиць світу з найкращими показниками якості повітря
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close