БоксСпорт

Бои за большие деньги. Как Мейвезер продолжает работать на пенсии

Флойд Мейвезер даже после окончания карьеры продолжает генерировать инфоповоды, поединки и деньги. Американец ушел на пенсию, но не перестал боксировать. Теперь его фишка – выставочные поединки против бойцов смешанных единоборств или блогеров за огромные гонорары.

Флойд Мейвезер навіть після закінчення кар’єри продовжує генерувати інфоприводи, поєдинки та гроші. Американець пішов на пенсію, але не перестав боксувати. Тепер його фішка – виставкові поєдинки проти бійців змішаних єдиноборств чи блогерів за величезні гонорари.

Мейвезер попрацював на залікову книжку, тепер залікова книжка працює на нього.

Флойд Мейвезер – Теньшин Насукава

31 грудня 2018 року
Результат: нокаут від Флойда у першому раунді

Бои за большие деньги. Как Мейвезер продолжает работать на пенсии

Офіційно Флойд Мейвезер завершив кар’єру у 2017 році. Тоді він нокаутував Конора Макгрегора у десятому раунді, отримав ще одну перемогу у рекорд, який став виглядати, як 50-0. Звісно, той бій – відносна перемога. Все ж навпроти був не професійний боксер, але підсумковий факт такий – Конор Макгрегор – наразі останній офіційний суперник Флойда.

Але фактично не останній. Вже у наступному році Мейвезер збирався вийти проти Нурмагомедова. Американець хотів бокс, Хабіб пропонував дивні змішані правила. У результаті Флойд зустрівся з японцем Теньшином Насукавою.

Японський кікбоксер мав рекорд 28-0, 22 КО, але був відчутно менший за суперника. Нижчий, коротші руки та значно легший. Шоу на турнірі RIZIN вийшло дивне. Насукава спробував контратакувати, декілька разів отримав по обличчю, а потім почав награно падати. Нокаут у першому раунді.

Рекомендуем посмотреть:  Як смачно поїсти та набрати масу: дієтологи назвали топові закуски спортсменів

Флойд Мейвезер – Логан Пол

7 червня 2021 року
Результат: не визначено

Флойд Мейвезер – Логан Пол

Наступний раз Флойд піднявся у ринг аж через три роки. Сам Мейвезер каже, що і між цими боями він кудись їздив для виставкових поєдинків перед багатіями, але, можливо, ми його не так зрозуміли. Все ж, американець заробляє на цьому десятки мільйонів доларів і тому йому потрібні трансляції та шоу.

Зустріч проти Пола стала просторіччям поєдинку проти Насукави. Тут вже Флойд виявився значно меншим. Різниця у зрості та розмахові рук – понад десять сантиметрів. Різниця у вазі – понад десять кілограмів. При цьому, Логан розуміє, що таке бокс. Рекорду 22-0 у нього, звісно, не було і не буде, але і у Теньшина той рекорд у кікбоксингу.

Протистояння проти Логана Пола ледь не переросло у бій з Джейком, коли той вкрав у Флойда кепку та втік. Але у цій ситуації розібрались команди спортсменів, а у ринзі Мейвезер залишився сам.

Старт видався не найкращим для колишнього чемпіона. Здоровань попер на нього, намагався вдарити по-справжньому, і довелось стримувати його і триматись самому. Потім все пішло, як по накатаній. Флойд призвичаївся і почав бити суперника. Загалом, цим він і займався більшу частину часу, хоч і заморився під кінець та збавив активність.

Джейк Пол верещав, що якби не відсутність рішення суддів, його брат став би першим, хто побив Флойда Мейвезера. Схоже, навіть Джейк так сильно не вірив у те, що Логан протримається весь бій, що ейфорія вдарила у голову.

Рекомендуем посмотреть:  Формула-1 повернулася до Японії. Дощ, швидкість Алонсо, успіхи Мерседеса

Флойд Мейвезер – Дон Мур

22 травня 2022 року
Результат: не визначено

Флойд Мейвезер – Дон Мур

Якщо ви не знаєте, хто такий Дон Мур – це й не дивно. Людина боксувала собі десь там у четвертій лізі професійного боксу, а тут стала зіркою. Дон – професійний боксер без великих здобутків. Трошки перемагав, ніколи не програвав, але й ніколи не бив хоч когось серйозного. Мур певний час тренувався в залі у Флойда, працював з його дядьком та навіть спарингував з Мейвезером. Але навряд повноцінно.

Бо у ринзі Флойд робив, що хотів. Бив на вибір, веселився та спілкувався з коментаторами. Але точно не намагався битись серйозно. Мур побував у нокдауні, але бій закінчив на своїх двох.

Флойд Мейвезер – Мікура Асакура

25 вересня 2022 року
Результат: перемога Флойда нокаутом у другому раунді

Флойд Мейвезер – Микура Асакура

Ще один не боксер у Японії проти Мейвезера. Цього разу здоровий Мікура Асакура з рекордом у змішаних єдиноборствах 16-3 та непоганою ударною базою.

Японець провів тренування з Менні Пак’яо перед боєм, а у ринзі взявся бити Флойда. Ще й непогано виходило. Американець, звісно, посміхався у відповідь, але пропускав якось занадто багато для себе.

У другому раунді все продовжилось схожим чином, поки Мейвезер не влучив у вухо. Удар був, але чи настільки серйозний – загадка, яка залишиться на совісті японця.

Источник

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close