Війна

Андрющенко розповів про дії окупантів у Маріуполі: “Це насторрожлива інформація”

Зокрема, днями почав працювати полігон біля Лівобережного району Маріуполя.

У тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області відчутно побільшало російських військових. Водночас важку техніку зараз помічають рідше.

Таку заяву в ефірі “24 каналу” зробив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Він наголосив, що масованого переміщення техніки в місті зараз не фіксують – можливо, окупанти перекидають її через інші міста. Проте Андрющенко зауважив, що днями окупанти малою колоною підвезли танки у Маріупольський район.

“Не знаємо поки, чи танки хочуть кинути на північ Донецької області, чи вони з якихось причин залишаться на території комбінату Ілліча. Начебто, це танки Т-52 з антидроновим захистом. Це остання техніка, яку ми бачили за довгий час”, – додав він.

Проте у місті спостерігається концентрація живої сили противника.

“Зараз кажуть про збільшену концентрацію військ до 40 тисяч для подальших атак Авдіївки. Частина з тих 40 тисяч точно сконцентрована в районі Волновахи, Вугледару та Мар’їнки. Це ділянки, на яких можуть бути активніші наступальні дії росіян”, – сказав Андрющенко.

Водночас є ще одна неприємна новина – росіяни збільшили кількість військових полігонів. Спочатку вони зʼявлялися на кордонах Донецької та Запорізької областей, але тепер є і в Маріуполі.

“Днями почав працювати полігон в районі Лівобережного району Маріуполя. Це полігони для ствольної артилерії. Це означає, що у них знову з’явились снаряди. Це насторожлива інформація”, – констатував Андрющенко.

Рекомендуем посмотреть:  Смертельна атака на Харків: у місті оголошено День жалоби

Що відбувається на окупованих територіях України

Окупований Севастополь залишився без води. Це стало наслідком повені. Відомо, що вода вкрила автодороги, багато місцевих жителів виявилися відрізаними від “цивілізації”.

Тим чамом на окупованій Луганщині працівники ФСБ доручили перевірити освітян на “ідейність”. Крім того, вони будуть вилучати українські книжки, які ще не забрали.

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close