Війна

Євлаш висловився про наступ рф на Куп’янськ: “Не може тривати вічно”

За словами військового, ключові цілі росіян зараз – захопити Куп’янськ та Авдіївку. Україна на цьому напрямку звела лінію оборони / фото 93 ОМБр Холодний Яр

Росія зосередилася на головній меті в зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” – захопити Куп’янськ, повідомив начальник пресс-служби цього угрупування військ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону.

“Куп’янськ для ворога зараз на нашій ділянці –  це найголовніша ціль, оскільки це являється одним із таких логістичних хабів, який дозволить їм перекидати свої резерви залізничним шляхом, на базі також звичайної будь-якої урбанізованої місцевості можна розмістити командні пункти, склади, можна розмістити людей. Тобто для них це залишається пріоритетною ціллю в смузі відповідальності”, – сказав Євлаш.

Він також додав, що Україна на цьому напрямку звела лінію оборони та використовує особливості місцевості на свою користь.

“Пройти наші мінно-вибухові фортифікаційні загородження ворогу не вдається вже досить тривалий час. Ми пам’ятаємо, що ворог розпочав свій наступ тут ще з середини жовтня і він триває досі. Але він не може тривати вічно. Звичайно, що для цього ворогу потрібно дуже багато ресурсів”, – заявив Євлаш.

За словами речника, РФ має на меті досягти хоча б якихось успіхів до проведення президентських виборів в РФ. Саме для цього вони застосовують такі масштабні ресурси по всій лінії фронту. Їхні ключові цілі зараз, за словами Євлаша, захопити Куп’янськ та Авдіївку.

Рекомендуем посмотреть:  Путін "оголосив" винних у вибуху на Кримському мосту і назвав це "терактом" (відео)

Раніше Євлаш повідомляв, що Сили оборони України не фіксують підготовки РФ для наступу на Харків. Водночас із цим, українська сторона продовжує тут встановлювати фортифікаційні споруди.

На Авдіївському напрямку РФ намагається перерізати лінію постачання Сил оборони. Це може призвести до значного ускладнення постачання і логістики для українських підрозділів у цьому районі.

На думку журналістів BILD, нині для України триває найскладніший період з кінця битви за Київ. За їхніми словами, Путін готовий йти до результату, не зважаючи на жертви.

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close