Економіка

Шмигаль у США провів зустріч з американським бізнесом – говорили про інвестиції

Шмигаль у США провів зустріч з американським бізнесом - говорили про інвестиції

Шмигаль у США провів зустріч з американським бізнесом – говорили про інвестиції

Фото

16.04.2024 20:46

Укрінформ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у ході візиту до США провів зустріч з американським бізнесом.

Як передає Укрінформ, про це Шмигаль повідомив у Фейсбуці.

"Разом із Пенні Пріцкер провели важливу зустріч з американським бізнесом. Головна тема – це залучення американських компаній та інвестицій в Україну. Ми хочемо, аби США були одним із наших ключових партнерів не тільки в оборонній сфері, але також і в економічній", – зазначив Шмигаль.

За його словами, Україна має багато перспективних проєктів.

"Експорто-імпортний банк США надає $3 мільярди для фінансування контрактів і проєктів в Україні. Розповів про найбільш перспективні сфери: енергетика, аграрна галузь, ОПК, видобуток і переробка критичної сировини, а також ІТ", – наголосив Прем’єр.

Шмигаль запропонував партнерам із США створити Наглядову раду для урядового офісу із залучення та підтримки інвестицій Ukraine Invest.

"Туди увійдуть керівники американських компаній. Це дозволить покращити нашу співпрацю, залучити нові американські інвестиції на наш ринок та сприятиме операційній роботі американських компаній в Україні на щоденній основі. Посилюємо нашу економічну стійкість для перемоги та відновлення", – підкреслив Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прибув у США в межах візиту на Spring Meetings МВФ і Світового банку. Під час візиту планується обговорити інвестиції та допомогу Україні.

Рекомендуем посмотреть:  Зеленський доручив Шмигалю обговорити з прем'єром Польщі ситуацію на кордоні

Фото: Денис Шмигаль, Facebook

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close