Економіка

У середу по всій Україні діятимуть графіки відключень – Укренерго

У середу по всій Україні діятимуть графіки відключень - Укренерго

У середу по всій Україні діятимуть графіки відключень – Укренерго

21.05.2024 18:51

Укрінформ

З 00:00 22 травня в усіх областях України діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК «Укренерго» у Фейсбуці.

«Графіки погодинних відключень будуть діяти для промислових та побутових споживачів по всій території України з 00:00 до 07:00 та з 18:00 до 24:00 доби. Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується. З 07:00 до 18:00 застосування обмежень не прогнозується», – ідеться у повідомленні.

Відключення можуть бути застосовані при перевищенні визначених обсягів лімітів споживання, які диспетчерський центр Укренерго щовечора доводить до кожного обленерго.

В енергетичній компанії зауважили, що інформацію, коли саме будуть застосовані відключення у регіоні, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

«Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак», – додали в Укренерго.

Як повідомляв Укрінформ, уряд доручив розробити справедливі графіки відключень світла.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Через атаку ворожими безпілотниками пошкоджена підстанція Укренерго
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close