Економіка

Україна прийняла надлишки електрики з енергосистеми Польщі

Україна прийняла надлишки електрики з енергосистеми Польщі

Україна прийняла надлишки електрики з енергосистеми Польщі

15.06.2024 10:50

Укрінформ

Уранці 15 червня Україна отримувала надлишки електроенергії з польської енергосистеми.

Про це Міністерство енергетики повідомило у Фейсбуці, передає Укрінформ.

У відомстві нагадали, що через масовані російські атаки продовжують діяти обмеження споживачів. Сьогодні графіки погодинних відключень застосовуються з 8:00 до 23:00.

Для критичної інфраструктури та підприємств, які імпортують 80% електроенергії для своїх потреб, відповідно до урядової постанови, відключень не заплановано.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії обсягом 35 606 МВт/год. Експорт не передбачений.

Російські війська завдали удару по одній із високовольтних підстанцій на сході України, унаслідок чого без світла залишилися побутові споживачі, були перебої в русі поїздів. Абонентів вдалося частково заживити, відновлювальні роботи тривають.

У Чернігівській області під ворожий вогонь потрапила повітряна лінія обленерго, що призвело до одномоментного знеструмлення 1765 споживачів у 12 населених пунктах.

У Кіровоградській області у зв'язку з технічними причинами вимикалася повітряна лінія обленерго, унаслідок чого без електропостачання залишилися побутові споживачі. На цей час усі заживлені. Фахівці з'ясовують причину.

Як повідомляв Укрінформ, цьогоріч ДТЕК Енерго інвестує майже 4 млрд гривень у ремонти та відновлення ТЕС, які постраждали від ворожих обстрілів.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Відключення світла: сьогодні ввечері одночасно обмежать споживання чотирьох черг
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close