Економіка

Уряд Швейцарії й далі допомагатиме з проведенням Всесвітнього форуму в Давосі

Уряд Швейцарії й далі допомагатиме з проведенням Всесвітнього форуму в Давосі

Уряд Швейцарії й далі допомагатиме з проведенням Всесвітнього форуму в Давосі

15.02.2024 05:21

Укрінформ

Уряд Швейцарії погодився надалі надавати підтримку щорічним зустрічам у межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Bloomberg.

«Члени Федеральної ради вважають, що щорічні збори ВЕФ є важливою платформою. Цей захід пропонує швейцарським представникам можливість налагодити численні контакти з високопоставленими людьми та представляти швейцарські позиції та інтереси іноземним партнерам», – заявили у швейцарському уряді.

Згідно зі своїм рішенням, уряд дозволить залучати для збереження безпеки заходу до 5 000 військовослужбовців, а також виділятиме щорічно фінансову допомогу в розмірі 2,55 мільйона франків (2,9 мільйона доларів США) в період 2025-27 років.

Зазначається, що загальний рівень витрат на організацію безпеки на заході, де беруть участь титани політики та індустрії, зріс за останні роки через занепокоєння щодо тероризму та збільшення витрат на логістику.

Самі ж витрати розподіляються між містом, кантоном Граубюнден, самим ВЕФ та урядом, який бере на себе приблизно чверть цих витрат.

Як повідомлялося, у цьогорічному Всесвітньому економічному форумі, який тривав із 15 до 19 січня, взяли участь Президент Володимир Зеленський і ряд міністрів і політиків.

Крім цього, видання Politico визнало Український дім у Давосі найкращим павільйоном.

Фото: Stefan Wermuth/Bloomberg

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Зеленський доручив Шмигалю обговорити з прем'єром Польщі ситуацію на кордоні
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close