Економіка

В Україні завод Baykar зможе випускати 120 безпілотників щороку

Завод Baykar в Україні зможе випускати 120 безпілотників щороку – гендиректор. Будівництво заводу Baykar в Україні завершать протягом 12 місяців, потім розпочнеться етап внутрішнього технічного оснащення.

Про це розповів генеральний директор компанії Baykar Халюк Байрактар, з посиланням на Reuters.

“Наш завод будується… нам потрібно близько 12 місяців, щоб завершити будівництво, а потім ми перейдемо до внутрішнього технічного оснащення, обладнання та організаційної структури», — сказав генеральний директор Baykar Халюк Байрактар.

Він зазначив, що потужність становитиме близько 120 одиниць щороку, але досі не зрозуміло, чи буде виробництво на українському заводі зосереджено на моделі безпілотників Bayraktar TB2 або TB3.

“Завод в Україні великий, ми плануємо працевлаштувати близько 500 людей”, – сказав гендиректор.

Відповідаючи на запитання, чи можуть питання безпеки, пов’язані з війною, викликати занепокоєння щодо проєкту з будівництва заводу, Халюк Байрактар сказав, що плани «повністю просуваються вперед» і що «ніщо» не може їх зупинити.

Окрім того, він підтвердив, що компанія планує розпочати виробництво в Саудівській Аравії в найближчі два роки. Також планується подвоїти виробництво безпілотників Akıncı в Туреччині, яке становило 36 одиниць у 2023 році, тоді як виробництво TB2 залишиться без змін на рівні 230 одиниць.

Як повідомляв Укрінформ, турецька компанія Baykar інвестує 100 мільйонів доларів у три проєкти в Україні, зокрема, будівництво заводу з виробництва безпілотників.

Рекомендуем посмотреть:  У Мюнхені підписали меморандум про виробництво боєприпасів Rheinmetall в Україні

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close