Економіка

Верещук про домовленості з Польщею: Треба вичавити російське збіжжя з Євросоюзу

Верещук про домовленості з Польщею: Треба вичавити російське збіжжя з Євросоюзу

Верещук про домовленості з Польщею: Треба вичавити російське збіжжя з Євросоюзу

13.03.2024 21:23

Укрінформ

Домовленості з польською стороною мають на меті вичавити російську агропродукцію з території ЄС.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" сказала віцепрем'єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, передає Укрінформ.

"Коли у нас буде на пунктах пропуску спільний контроль, то буде довіра, коли у нас будуть обміни митними даними – що, куди, в якій кількості, по якій вартості їде, то питань, що ми веземо, чи дійсно це перевезення, буде все менше і менше звучати у просторі. Тому ми говорили, як відновити довіру, посилити спільний контроль, як розбудувати пункти пропуску. Але основне те, що ми домовилися з поляками – обʼєднати зусилля і вичавити російське збіжжя і всю російську агропродукцію з території ЄС. Не має Росія торгувати своїм зерном, часто краденим в України, в Європейському союзі", – сказала Верещук.

Вона додала, що разом із Міністерством інфраструктури Польщі розроблено проєкт міждержавної угоди про вантажні перевезення.

"Зараз цей проєкт знаходиться в Європейській Раді, він парафований нашими урядами, там буде своє заключення. І я сподіваюся, що у найближчий термін нашими урядами буде підписаний цей проєкт угоди, який дійсно дозволить встановити правила для наших перевізників", – сказала Верещук.

Рекомендуем посмотреть:  Мінфін розмістив ОВДП на ₴9,3 мільярда

Як повідомлялося, 11 березня у Львові відбулося засідання українсько-польської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close